Аби уникнути відправки на війну, російські військові виводять з ладу свою бойову техніку.

Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У військових частинах, що дислокуються поблизу державного кордону з Україною, напередодні відправки до зони бойових дій окупанти виводять техніку з ладу, аби підрозділ залишився на території країни-агресорки.

Військовослужбовці 103 мотострілецького полку, що входить до складу 150 мотострілецької дивізії, лише протягом тижня розукомплектували та вивели з ладу 17 БТР-82А та 9 командно-штабних машин К1Ш1, які вже були готовими до завантаження на залізничні платформи.

Виведення з ладу військової техніки у підрозділах, які командування планує відправити в зону активних бойових дій, набуває масового характеру.

Командувач південного військового округу звернувся до фсб країни-окупанта з проханням посилити нагляд за технікою та спостереження за окупантами яких відправлятимуть на війну в Україну.

Хоч як би там не було, і що б не казали росіяни, вони панічно бояться загальної мобілізації у зв’язку із розв’язаною війною в Україні.

Нагадаємо, 7 липня російський диктатор під час зустрічі з міністрами заявив, що Росія “серйозно ще нічого не починала”.

Цю фразу мешканці росії прийняли як заклики до загальної мобілізації. І там у соціальних мережах, в пабліках почала творитися справжня паніка. Це до того, чому в Росії не оголошують загальну мобілізацію. Путін насправді дуже хоче її оголосити, але оскільки в його країні цього категорично бояться і вважають, що це може призвести до катастрофи.

Як стає відомо зі зведення британської розвідки, «незважаючи на заяву президента росії владіміра путіна про те, що російська армія “навіть не починала” своїх зусиль в Україні, багато її підкріплень є непостійними угрупованнями, які розгортаються із застарілим чи невідповідним військовим обладнанням.

Наголошується, що велику кількість нових піхотних підрозділів використовують бронетранспортери МТ-ЛБ, зняті з тривалого зберігання.

«Раніше обидві сторони використовували МТ-ЛБ як допоміжний засіб, але росія довгий час вважала їх непридатними для більшості завдань піхоти на передовій. Вони були розроблені у 1950-ті роки як трактор для буксирування артилерії, мають вкрай обмежену броню, а для захисту мають лише станковий кулемет», — йдеться у повідомленні британської розвідки.

В цей час Генштаб України повідомив, що українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують успішну вогневу поразку скупчень живої сили, військової техніки російських військ та складів із боєприпасами. Ворог зазнає значних втрат.

З огляду на значні втрати на війні в Україні, в рф активізували набір до приватних військових компаній. Через брак бажаючих, активізується рекрутування у місцях позбавлення волі. Зокрема, розташованих у Республіці Адигея. Після підписання та виконання контрактів з ПВК, «зекам» обіцяють повну амністію

Збір рекрутів відбувається на військовому полігоні поблизу хутору Молькіно Краснодарського краю. Він відомий як база підготовки бойовиків ПВК «Вагнер».

У ході співбесід, які проводяться військовослужбовцями головного управління генерального штабу ЗС рф, до відома новобранців доводять, що протягом двох місяців планується набір до 10 000 добровольців. Після цього склад ПВК буде передислокований на територію Донбасу. Серед основних завдань — встановлення контролю над дорогами на напрямку Ізюм — Слов’янськ — Бахмут.

Окрім цього, управління ФСБ рф по Костромській області надіслало голові Вохомського муніципального району запит щодо надання довідкової інформації про осіб, схильних до скоєння злочинів за ст. 207.3, ст. 280.3 кримінального кодексу рф (публічне розповсюдження хибної інформації та скоєння дій по дискредитації ЗС рф та їх участі в агресії проти України). При зборі такої інформації особливу увагу приділяють близьким родичам військовослужбовців, які загинули на території України або беруть участь у війні.