Олег Сенцов прокоментував обмін полоненими.

 

Черговий обмін. 19-теро наших сьогодні будуть нарешті вдома. Це дуже добре і я вітаю цих людей зі свободою та дякую тим, завдяки чиїм зусиллям це сталося. Але це не всі українськи полонені з ОРДЛО. Також Росія не віддає нікого із тих, хто утримується вже не один рік поспіль в її в’язницях, ніхто з кримських татар не звільнений. Дудка, Куку, Виговській, Мустафаєв, Щур, Гафаров та сотні інших досі за гратами. Звісно, що Путін не хоче віддавати їх просто так, а хоче поступок України у відповідь, щоб повільно привести її назад, у своє кріпацьке стійло. Треба звільняти наших, але не треба при цьому торгувати країною!

Українці сприйняли пост неоднозначно:
“Ні слова подяки за своє звільнення… а ви ж те чиєсь місце зайняли”, ” Який розумний! Молодець, візьми рошенку”, “пожалійте себе, звільнили людей і все рівно невдоволення”

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що українська сторона боротиметься, доки кожен українець не повернеться додому з полону на окупованих територіях Донбасу.

“У мене, як і у звичайної людини, тільки позитивні емоції. Сьогодні ми повертаємо наших людей, наших громадян України. Я радію щоразу, коли ми повертаємо і наших військових, і героїв, і політв’язнів, і звичайних громадян”, – наголосив президент .