Російським пропагандистам не дає спокою призначення нового міністра оборони Олексія Резнікова. Відомо, що росіяни обговорюють Резнікова.

Раніше звучали заяви в його бік: “Рєзніков – галицький нацист”, зараз вони звинувачують його в зраді. У РФ, що з 1984 до 1986 року Резніков отримував звання сержанта запасу департаменту кадрової політики Міноборони України.

Російські пропагандисти впевнені, що перед Резніковим поставили чіткі завдання – зробити з України базу НАТО та розширити партнерство зі США.

Однак міністр оборони – посада політична, “так це про поглиблення партнерства, забезпечення потреб Збройних сил на тому рівні, щоб вони могли бити окупанта”, – висловився у програмі “InfoНаступ” на 24 каналі розповів Слава Назаренко.

“Для цього міністру не потрібно бути генералом, у якого медалі до статі дістають за зразком Північної Кореї чи Московії. В Україні взагалі визначено, що міністр оборони – це посада цивільна. І точно не болотним журналістам оцінюватиме його компетенцію”, – додав. він.

Завдання перетворити Україну на базу НАТО – яскрава маніпуляція, проте зрозуміло, що її буквально не варто сприймати, таких великих військових баз існувати не може.

Нагадаємо, що нещодавно Україна отримала від Сполучених Штатів приблизно 80 тонн боєприпасів. вільної України.

Звісно, ​​у російських ЗМІ це прокоментували.

Зауважимо, пропагандисти звертають увагу на те, що недавні поставки викликали підйом, але аж ніяк не вдале бойове застосування. Про це у своїх заявах вони замовчують.

Нагадаємо, найпоширеніший наратив російської пропаганди про війну на сході України – це громадянська, а не російсько-українська війна. Втім, хоч як представники РФ намагалися заперечувати свою причетність до війни, доказів присутності російських військ на Донбасі безліч.

Зауважимо, що факт присутності росіян на Донбасі визнавали представники ОБСЄ. Також неодноразово присутність російських військ на Сході України відзначали розслідувачі Bellingcat.

Але найцікавіше, що не заперечують присутність Росії на Донбасі та депутати Держдуми РФ та представники ДНР і ЛНР. Про це говорить представник України у ТКГ Денис Казанський.

Окупанти постійно порушують перемир’я, обстрілюючи українські позиції, періодично із забороненого Мінськими домовленостями озброєння. При цьому проросійські медіа наголошують на тому, що саме українська сторона «не виконує Мінських домовленостей». Можна сказати, відчують своїм же діям.

Однак, як сказав нещодавно Резніков, він вірить, що прості громадяни Росії не хочуть війни.

“Весняне дослідження російського дослідницького центру “Левада-центр”, про основні страхи росіян показало, що страх номер один – це страх війни. Другий страх – це страх репресій. Ось чого бояться росіяни. Якщо більшість населення Росії боїться війни, то навіщо їхньому лідеру йти війною?”, – наголосив міністр.