Президент Естонії Керсті Кальюлайд в суботу, 7 березня повернулася з США і повинна була взяти участь в заході, присвяченому річниці Конгресу Естонії, але відмовилася з метою мінімізувати ризик поширення коронавірусу.

Наразі Кальюлайд чекає власних результатів тесту на коронавірус.

“Сьогодні глава держави повинна була виступити на урочистих зборах на честь 30-річчя Конгресу Естонії, але оскільки результати тесту ще не готові, то з метою мінімізувати ризик поширення коронавірусу президент вирішила не брати участі в ньому”, – повідомив її радник.

Відомо, що на початку тижня Кальюлайд брала участь у конгресі Американо-ізраїльського комітету з громадських зв’язків у Вашингтоні. Однак у п’ятницю організатори заходу повідомили, що у двох учасників конгресу було виявлено коронавірус.

“Президент і делегація в поїздці ретельно стежили за дотриманням правил гігієни. Усі здорові, симптомів ні у кого немає”, – розповів радник естонського президента.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 8% парламенту Ірану виявили коронавірус Covid-19.

Крім цього раніше, виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я Майкл Райан заявив, що не варто очікувати припинення поширення коронавірусу нового типу (COVID-19) в літній час.