Засідання Ради почалося після перерви, яка тривала більше 1,5 години. Разумков був помітно знервований.
Після обговорень та словесних перепалок, Рада проголосувала за законопроект про зміну до Регламенту. За – 242!

За закон голосували 204 слуг народу, 15 від Оппоплатформи, група Довіра – 13, позафракційні 10.

Ці зміни зупиняють так званий “поправковий спам”.

Як завжди відзначилась Ірина Геращенко, на що отримала жорстку репліку від Разумкова, спочатку передаємо спіч нардепа ЄС.

Ми зараз щодня бачимо як під егідою боротьби з коронавірусом, влада бореться з демократією. От те саме зараз відбувається і в сесійній залі, коли під егідою прийняття одного такого необхідного країну закону влада тут намагається підкорити опозицію. Чому не можна зараз категорично голосувати за цей закон по поправкам? Тому що в залі немає “Довіри”. Ми чудово пам*ятаємо, як на цій трибуні президент знімав… (тут хтось із залу наголосив, що “Довіра” є). “Довіра є”! Є група, але немає довіри міє групами і фракціями. Ми пам*ятаємо, як президент знімав маску і звертався до зали, будь ласка, підтримайте законопроект про банки. І на другий день він по-суті і ваша команда, друзі, послали сигнал, что це була неправда. Зараз дійсно іде вибір між Україною і олігархами. Між Україною і колишніми власниками групи “Приват”. Між Україною і дефолтом. Ми вас закликаємо обрати Україну і проголосувати за закон про банки. І це ганьба, що ми з вами втричі збираємось вже в цьому залі, але немає такого важливого для країни закону. Турборежим зламався.

І насправді, Голова Верховної Ради може зараз взяти на себе політичну відповідальність і заявити, що закон 1043 діятиме до 1 травня, до 1 червня. Обмежити під стенограму дію цього закону. Інакше все це політичні ігрища, які не варті навіть одноразової маски.

На що Разумков відповів:

“Оскільки згадали Голову Верховної Ради, шановні колеги, я думаю, що підміняти політичною доцільністю закон, як це звикли деякі народні депутати, м*яко кажучи не доцільно. І ще й незаконно. Тому дякую за пропозицію, однак закон має бути один для всіх.

Українці підтримали спікера і зазначають, що тепер правками не будуть блокуватись важливі законопроекти, заради певних кіл зацікавленості. Варто зазначити, що деякі представники Батьківщини вийшли із зали, інші піднялись на балкон.