ВСУ не дають Криму «засумувати». У окупованому Криму після оголошення повітряної тривоги лунають вибухи росЗМІ повідомляють про атаку на Кримський міст та суднобудівний завод у Керчі.

Після оголошення повітряної тривоги окупанти перекрили Кримський міст, а також, як зазначав так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв, російські війська випустили димову завісу в Севастопольській бухті.

Водночас російські телеграм-канали повідомляли про проліт близько 1,5 десятка ракет над морем і в районі Генічеська.

Наразі стало відомо, що мінімум три прильоти отримав малий ракетний корабель «Аскольд».

Корабель «Аскольд» — носій крилатих ракет «Калібр» є одним із найновіших і найсучасніших кораблів чф рф. Він був закладений у 2016 році якраз на Керченському судноремонтному заводі «Затока», і спущений на воду лише у 2021 році.

Для розуміння, крім 8 пускових установок для «Калібрів», на його озброєнні стоїть власна система ППО – ЗРК «Панцир-М» та комплекс БПЛА «Орлан-10» для ведення розвідки.

Окупаційний «ватажок» Криму Сергій Аксьонов підтвердив вибухи в Керчі. За його словами, там нібито працювала ППО, а збиті ракети впали на суднобудівних завод.

«У районі суднобудівного заводу імені Бутоми в Керчі відпрацювала ППО, частина уламків збитих ракет впала на територію одного із сухих доків. Постраждалих немає», — сказав Аксьонов.