Україна вивчить рішення Євросоюзу про санкції проти Білорусі, коли таке рішення буде прийнято. Українська сторона буде приймати рішення, виходячи з національних і політичних інтересів.

Про це сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомляє “РБК-Україна”.

“Наша держава могло б стати нейтральним медіатором для сприяння подоланню політичної кризи. На жаль, замість руки дружньої допомоги, яку простягла України, Олександр Лукашенко поставив все на задушливі обійми Володимира Путіна”, – сказав Кулеба.

За його словами, Україна вивчатиме рішення Євросоюзу про санкції проти Білорусі, якщо таке рішення буде прийнято. Українська сторона буде приймати рішення, виходячи з національних і політичних інтересів.

“Коли ЄС вирішить вводити санкції проти Білорусі, ми будемо уважно вивчати це рішення. Поки його немає. Для нас важливі національні інтереси України, політичні та економічні”, – зазначив глава української дипломатії.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що після таємної “інавгурації” Олександра Лукашенка, в Україні ухвалили рішення, що не визнають його легітимним президентом Білорусі.