Через погрози від’єднання РФ від SWIFT в Україні можливе відновлення «громадянської війни». Про це заявив спікер президента РФ Дмитро Пєсков.

Спікер президента Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив про відновлення “громадянської війни” в Україні через погрози відключення РФ від міжнародної міжбанківської системи платежів SWIFT.

Прессекретар президента Росії Володимира Путіна стверджує, що заяви про можливе від’єднання країни від міжнародної системи може сприяти розхитуванню ситуації.

Про це пише РБК.

Пєсков також повторив улюблену «мантру» російської влади, згідно з якою на частині сходу України нібито йде «громадянська війна».

«Всі ці заяви можуть сприяти дестабілізації ситуації, бо вони вселяють абсолютно помилкові надії в гарячі голови деяких представників України, українське керівництво може вирішити почати заново громадянську війну у своїй країні й спробувати силовим методом розв’язати проблему південного сходу», – заявив спікер.

Нагадаємо, Росія у 2014 році захопила український Крим й вдерлася на частину Донецької та Луганської областей. Влада РФ підтримала бойовиків, який створили самопроголошені “ДНР” та “ЛНР”. Низка країн Заходу покарали Росію санкціями, зокрема, обмежувальні заходи стосувалися окремих підприємств. Також з’явилася інформація про можливе відключення РФ від SWIFT.