Українська армія просунулася вперед в Донецькій та Запорізькій областях. Українські військові просунулися на південь від Новомихайлівки, продовжили наступальні операції у західній частині Запорізької області та, як повідомляється, просунулися вперед.

Також, за попередньою інформацією, українські військові утримують позиції та проводять атаки на східному (лівому) березі Херсонської області, атакували поблизу Пойми та Пищанівки, а також ведуть бойові дії поблизу Кринків. Повідомляється, що українські військові завдали ударів по тилових районах Росії на півдні України.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни ISW.

За повідомленнями ISW, українські військові не проводили жодних підтверджених чи заявлених наземних атак у районі кордону Донецької та Запорізької областей 1 листопада.

Російські війська продовжили наступальні операції в районі кордону Донецької та Запорізької областей 1 листопада та, як повідомляється, нещодавно просунулися вперед.

За словами ISW, 1 листопада українські військові продовжили наступальні операції у західній частині Запорізької області та, як повідомляється, просунулися вперед.

Один російський військовий блогер стверджував, що українські сили незначно просунулися від Щербаків у напрямку Мирного і досягли успіхів на захід від Роботиного. Російські блогери стверджували, що українські війська безуспішно атакували поблизу Новопрокопівки та Вербового.

Російські війська продовжували обмежені наступальні операції у західній частині Запорізької області, але 1 листопада не зробили жодних заявлених чи підтверджених успіхів.

Крім того, російські блогери продовжують стверджувати, що українські військові утримують позиції та проводять атаки на східному (лівому) березі Херсонської області.

Також стало відомо, що українські військові атакували поблизу Пойми та Пищанівки, а також що йдуть бойові дії поблизу Кринка.

Ті ж блогери стверджували, що українські військові зберігають позиції в Кринках, де продовжують зміцнювати свої позиції та де російські військові завдають важких авіаударів та ударів термобаричної артилерії. Заявляється, що українські війська замінували район поблизу Кринків, щоб утруднити атаки російської піхоти в цьому районі.

За повідомленнями ISW, 1 листопада українські військові завдали ударів по тилових районах Росії на півдні України. Російська окупаційна влада встановила димові завіси на мосту через Керченську протоку імовірно у відповідь на ракетну загрозу.

Варто додати, що за повідомленнями ISW, 1 листопада російські війська продовжили локальні наступальні операції вздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кремінна і досягли підтверджених успіхів. Відеозапис із геолокацією, опублікований 31 жовтня, показує, що російські війська просунулися на схід від Петропавлівки.

Повідомляється, що російська авіація на Куп’янському напрямі продовжує завдавати ударів по українським переправам через річку Оскол.

До того ж, російські джерела стверджували, що українські війська провели невдалі наземні атаки вздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кремінна 1 листопада. Міністерство оборони Росії заявило, що елементи російського західного угруповання військ відбили дві українські атаки в районі Сіньківки та що елементи російського центрального угруповання військ відбили дві українські атаки в районі Греківки та Серебрянського лісництва.

ISW помітили, що російські війська продовжили наступальні операції на Бахмутському напрямку 1 листопада, але не досягли будь-яких заявлених або підтверджених успіхів.

Представник командування сухопутних військ України підполковник Володимир Фітьо зазначив, що російські війська перекидають резерви в район Бахмута, щоб відновити активні наступальні операції після переходу до оборони, хоча ISW поки не спостерігала ознак прибуття російських резервів на Бахмутському напрямку або присутності додаткових російських військ у районі.

Також, українські захисники продовжували контрнаступальні дії на Бахмутському напрямку, але не досягли будь-яких заявлених чи підтверджених успіхів.