Крапку у війні в Україні можна буде поставити тільки за низки умов, одна з яких — розпад держави-агресора Російської Федерації. І цей демонтаж неминучий.

Так вважає військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник.

Проте, на його думку, Захід, скутий трьома найбільшими жахами, намагається зробити так, щоб ця «недоімперія» продовжувала жевріти. Ці страхи такі: застосування главою Кремля Путіним ядерної зброї, «розповзання» ядерної зброї між фрагментами «імперії», що розпалася, і, нарешті, потрапляння колосального природного ресурсу Сибіру до рук Китаю.

«Крапку в цій війні можна буде поставити тільки тоді, коли Російська Федерація розпадеться, у неї заберуть усю ядерну зброю, її відрубають від дармових сибірських природних ресурсів, ми вступимо до НАТО і протягом ще трьох поколінь, тобто 60 років, те, що утвориться на руїнах РФ, пройде так звану санацію на кшталт тієї, яку проходили німці після Другої світової війни», — розповів експерт.

Він відзначив, що військова допомога зводиться до трьох фундаментальних аспектів. Перший — кількість авіації та ракетно-бомбового навантаження до неї, другий — велика кількість далекобійних ракет, тих же ATACMS, не 20-30, а хоча б тисяча. Третій — велика кількість засобів радіоелектронної боротьби.

Він виділив три аспекти, яких Захід боїться у демонтажі Російською Федерації.. Перший — це потенційний ядерний удар. Другий — невідомість де саме є точка неповернення. Третій — ресурси.

«Поки не буде відповіді, як вирішити ці три дилеми, Росію триматимуть у відносному стані животіння. А Путіну нічого не лишається, у нього немає іншого вибору, він має продовжувати війну в Україні, бо поразка у війні — це його фізична смерть. Наступного року йому 72 роки. Тирани можуть жити і до ста років. Наприклад, Фідель Кастро тримав владу до 95 років, і таких прикладів безліч. Щойно Путін програє, уб’ють свої. Це все, що йому залишається», — підсумував експерт.