У той час, коли на сході України рвуться московські снаряди, захлинаються чергами “сепарські” кулемети, коли по всій Україні матері оплакують своїх синів, а діти – батьків, кандидат в українські президенти спокійнісінько обговорює знижки на газ у РФ. Це вже за будь-якою межею добра і зла.

Про це у соціальних мережах написав Олег Тягнибок.

“Кандидат у президенти зі смиренністю холуя вислуховує приниження у бік своєї Батьківщини з уст одного із “кремлівських карликів”. Зрозуміло, що Москва у такий спосіб наочно демонструє українцям криваву цукерку: мовляв, виберете нашого Бойка – отримаєте знижку на газ. А те, що відстріляли понад 13 тисяч ваших земляків – ну то ж всяке буває навіть між “братьямі” Зрештою, до цинізму одвічного ворога України та його запроданців нам не звикати. Важко збагнути інше: яким чином у воюючій країні відверті вороги навіть не намагаються приховати свою ворожість – отримують інструкції та вказівки у самому лігві агресора, аби потім повернутися в Україну і так само, не ховаючись, їх виконувати й формувати плацдарм для продовження московської агресії. Чому працює “зелений коридор” для них? Яким чином вони як по свячену воду в Москву шастають?”, – наголосив Тягнибок.

“Хоча і тут все зрозуміло. Бо як може бути інакше, якщо влада в Україні – неукраїнська, олігархічна, барижна. Якби свого часу вона дослухалась до націоналістів й ухвалила запропонований нами закон про люстрацію, то за останні п’ять років такі, як Бойко/Медведчук не мріяли б навіть про посаду ліфтера у владних будівлях”, – додав лідер націоналістів.

Окрім того, українська влада повинна виставити Росії рахунок за збитки, завдані окупацією державних територій. 

За словами Тягнибока, Україні слід брати приклад з Естонії, Латвії та Литви, бо ці країни виставляли РФ рахунки за окупацію їхніх територій. 

"Україна була окупованою, коли тут існувала держава Українська Народна Республіка в 1918-1921 рр. На нас напала більшовицька Росія, вона позбавила нас цієї незалежності 101 рік назад, і ми повинні були виставити рахунок за оту так звану їхню колективізацію, розкуркулення, знищення української еліти і української інтелігенції, виставити рахунок за три голодомори, виставити за виселення на Сибір, на Крайню Північ значної частини українців, за те, що вони зробили з нашими землями, з майном наших людей. Нам треба було виставити той рахунок", – сказав Олег Тягнибок. 

Тягнибок стверджує, що навіть якби Росія і не заплатила суму, вказану в рахунках, то такі дії все одно показали би Україну як таку, "що правильно веде міжнародні відносини".