Розпочалася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Польща Анджея Дуди, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

Про це інформує пресслужба Офісу Президента.

Розпочалася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Польща Анджея Дуди, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

Під час офіційної церемонії зустрічі, що відбулася в Маріїнському палаці, глави держав заслухали рапорт начальника роти почесної варти. Військовий оркестр виконав державні гімни Республіки Польща та України.

Володимир Зеленський та Анджей Дуда обійшли стрій воїнів почесної варти.

Відбулося представлення членів офіційних делегацій України та Республіки Польща. Після офіційної церемонії Володимир Зеленський та Анджей Дуда розпочали зустріч у форматі віч-на-віч. Після завершення зустрічі відбудуться українсько-польські переговори під головуванням президентів.

Після закінчення перемовин буде підписано двосторонні документи та відбудеться спілкування глав держав з представниками ЗМІ.

Перед зустріччю із Зеленським Дуда відвідав пам’ятник жертвам Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Також Дуда зустрінеться з головою Верховної Ради Дмитром Разумковим і прем’єр-міністром Денисом Шмигаль.
Переговори торкнутися двосторонніх відносин, євроатлантичних прагнень України, а також питань безпеки в регіоні, зокрема ситуації на Сході України і Білорусі.

Також під час переговорів будуть підняті історичні питання. Зокрема, в Києві проведуть переговори керівники інститутів національної пам’яті двох країн Антон Дробович і Ярослав Шарек.