Поблизу офісу нардепа Віктора Медведчука в Києві стався вибух. За словами очевидців, йому передували націоналістичні гасла. Акцію організували представники Нацкорпусу. Наразі відомо про затримання двох активістів.

В обід 23 травня біля офісу Медведчука, що на вулиці Великій Васильківській у Києві, прогримів вибух, пише у телеграмі журналіст Андрій Павловський.

“Біля офісу глави партії “За життя” Віктора Медведчука стався вибух. За словами очевидців, спершу було чути націоналістичні гасла, а тоді був вибух”, – йдеться у повідомленні.

Наразі відомо, що поліція встигла затримати двох активістів. Решта – кинули фаєри та втекли.

Активісти облили будівлю офісу Медведчука червоною фарбою. Поблизу також наклеїли інформацію, що “Опозиційна платформа – Проти життя” і “ОПЗЖ – посібники ворога”.

Згодом стало відомо, що акцію протесту провів Нацкопус. Про це повідомили у телеграмі націоналістичної політичної партії.

“Нацкорпус вимагає від Мін’юсту звернутися з позовом до суду за фактом вчинення партією ОПЗЖ державної зради”,– йдеться у повідомленні.

У Нацкорпусі також вимагають від СБУ розпочати провадження “проти очільників цієї акнтиукраїнської сили”.

Також активісти заявили, що виступає проти “капітуляції”, яку “проводить президент Зеленський при пособництві російських агентів”.

Радикали пообіцяли, що це не остання така акція і нагадали, що збираються протестувати проти капітуляції завтра.

Відзначимо, що редакція Корупція.Інфо вже повідомляла ще 17 травня, що в Україні 24 число цього місяця о 14 годині відбудеться акція проти реваншу проросійських сил. Дуже цікаво те, що особливо активно поширюють цю інформацію так звані прибічники Петра Порошенка. Зокрема, не мало відома Маруся Звіробій та Юрій Бірюков.

Про це повідомляють організатори у соціальних мережах.

Так, відомо, що масштабний протест запланований у Києві. Організатори переконують, що президент Зеленський не здатен впоратися з теперішніми викликами та “здає” Україну Росії. Нову владу організатори акції назвали “зеленою бацилою”.

“Вірус в короні рано чи пізно здолають медики. А от що робити із зеленою бацилою в короні, це залежить виключно від громадян”, – пишуть організатори.

Відомо, що аналогічні акції пройдуть в Одесі, Херсоні, Полтаві та Запоріжжі.

Крім того, організатори переконані, що головним «надбанням» першого року президента Зеленського є реванш проросійських сил та поступове скочування країни в прірву.

Відзначимо, що до кінця не відомо, як все це буде відбуватися в умовах навіть послабленого карантину. Крім того, як відзначають аналітики нас, можливо, чекає повторення протестного сценарію, який спостерігала вся країна перед першою поїздкою Зеленського на Нормандську зустріч.