Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко попіарилася на досягненні простих українців. Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер Михайло Шнайдер.

5 липня 2014 українські військовослужбовці звільнили від російських окупантів українські міста Слов'янськ та Краматорськ. Вони були стратегічно важливими для України, адже розташування міст дозволяє контролювати всі дороги в радіусі декількох кілометрів. Президент України Володимир Зеленський першим з чиновників відвідав пам'ятний меморіал на честь загиблих воїнів, встановлений на місці ключового бою. Він зазначив, що держава ніяк не допомагало в його будівництві, залишивши волонтерів без допомоги.

«Я зараз не тільки про це Меморіал. Ми будемо робити все, щоб можна було сказати: Донбас – це не просто Україна, Донбас – це багата і процвітаюча Україна», – звернувся він до співвітчизників.

Віце-спікер українського парламенту, кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко разом з сотнями українців пройшлася вулицями звільненого п'ять років тому Краматорська. Вона слідом за президентом відвідала меморіал, який в 2019 році реконструювали. І знову силами волонтерів.

«Іра Геращенко в своєму репертуарі. Просто унікальна жінка. І сьогоднішній випадок в Краматорську, тому чергове підтвердження. Вона примудрилася пропіаритися на меморіалі, який побудували волонтери на зібрані простими українцями гроші. Мало того, до візиту президента Зеленського, цей самий меморіал наші чиновники просто ігнорували », – зазначив Михайло Шнайдер.