Колишній заступник НАК «Нафтогаз України» Олександр Кацуба заявив, що у грудні 2016 року заплатив тоді ще генпрокурору Юрію Луценку 50 мільйонів гривень.

Відповідний допис з’явився на Facebook-сторінці Кацуби, однак невдовзі автор видалив повідомлення. Втім, його вдалося заскрінити, і блогер Ігор Мегера виклав текст звинувачення ще раз.

” ГРАНАТА прилетіла в тупу голову Юри Луценка

Олександр Кацуба засуджений за «вишки Бойка» та інші махінації (вийшов після того як компенсував державі 100 млн) заявив, що заплатив Луценку 50 млн грн в грудні 2016 року.

Тепер зрозуміло, чому був такий м’який вирок і відносно невелика сума компенсації без реального терміну ув’язнення за шахрайство в космічних масштабах.

Пост вже видалено, але його встигли заскрінити.

По цій справі треба брати Юрчика за хобот і відправляти за ґрати з конфіскацією майна.” – прокоментував Мегера.

Відмітимо, що У червні 2016 року Генпрокуратура затримала в Києві колишнього заступника голови правління «Нафтогазу України» Олександра Кацубу, який підозрювався у привласненні 449,9 млн грн коштів «Нафтогазу».

Кацуба був затриманий за статтями 255 (створення злочинної організації) та 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

У листопаді ГПУ завершила досудове розслідування кримінального провадження стосовно Олександра Кацуби. За даними слідства, для заволодіння коштами використовувалися схеми фіктивних закупівель нафтопродуктів.

У березні 2017 року Кацуба вийшов з СІЗО, пішовши на угоду зі слідством. За словами прокурорів, він сплатив 100 мільйонів гривень і «дав важливі покази».