На допит в ДБР прибула Тетяна Чорновіл. Їй інкримінують 9 статтей, з яких 8 потрапляє під закон про амністію. Сама Чорновол визнала, що підпалювала офіс Партії регіонів.

“Я брала участь 18 лютого 2014 року, і підпалювала офіс Партії регіонів для того, щоб відвернути увагу від карателів в Маріїнському парку”.

За попередньою інформацією сьогодні о 14.00 очікується обрання запобіжного заходу у Печерському районному суді, де прокуратура клопотатиме про взяття під цілодобовий домашній арешт.

Екс-нардеп назвала справу політичною, оскільки у неї є інформація, що розслідування почалося перед Нормандською зустріччю і входило в умови мирних переговорів.

Також Тетяна ще раз зізналася в підпалі офісу, але при цьому запевняє, що це не стало причиною смерті людини.

«Я абсолютно спокійна. Я самодостатня людина. Мені і в тюрмі буде непогано. Я знаю, чим буду там займатися. Я абсолютно готова пройти цей шлях », – підсумувала Чорновіл.

Користувачі мережі обурені: “Прибули, як на базар … не всі в масках, де дистанція?”, “Про карантинні заходи ми не чули, Коронавірус нам не страшний”.

Тільки що стало відомо, що вийшла Чорновіл і заявила, що допиту як такого не було, оскільки вона послалася на 63 статтю – відмова від дачі показань.

Заявила, що на неї відкрито 2 кримінальні справи за 8 статтями, але так як діє закон про амністію, то їй поки інкримінують лише одну статтю – умисне вбивство.