Армія РФ сунула на Харківщину з надією на великий успіх. Однак ЗСУ обламали ворога і українські сили менш ніж через пів місяця після вторгнення  почнуть зачищати тимчасово окуповані населені пункти на Харківщині від російських загарбників. Тобто залишки окупаційної армії, що була там розтрощена, будуть змушені знову перетнути кордон з РФ. Про це повідомив очільник Мукачівської ОДА Сергій Гайдай.

«Справа в тому, що РФ не може вести інтенсивні бої по всій лінії фронту. Це нереально навіть при тому, що країна-агресор має перевагу у людському ресурсі.», — розповідає Сергій Гайдай.

Водночас волонтер та бізнесмен Юрій Сапронов, який проживає у Харкові на одному з українських медіа розповів, що ситуація на напрямі на Липці стабільна. Ворог знаходиться, напевно, за 4 кілометри від Липців.

«ЗСУ продовжують тиск і, мені здається, що небезпеки з півночі через Гоптівку на П’ятихатки та через Стрілечу на Липці, напевно, немає», – каже волонтер.

Сапронов додає, що у Вовчанську йдуть вуличні бої.

«Якщо станом на позавчора пів міста було у росіян, пів міста у нас, то ми їх трошки вибиваємо. Але там точно надовго, бо – вуличні бої, багатоповерхові будинки… Напевно, все-таки Вовчанськ вони перетворять, на жаль, на Бахмут”, – підсумував він.

Тим часом очільник Мукачівської ОДА зазначає, що на Луганському напрямку вкрай складна ситуація, особливо в районі Білогорівки.

«Третій рік вже важко біля Білогорівки, і те що росіяни говорили, що вони зайняли цей населений пункт, то це повна маячня. По-перше, там одні руїни, а по-друге, якщо ворог вже третій рік поспіль говорить, що вони зайняли Білогорівку, то це може свідчити лише про одне — не все в окупантів так гладко на даному напрямку.», — підкреслює Гайдай.