Друзі, прошу вибачення, виявляється, в партії Юлії Тимошенко вже коментують закриття каналів Медведчука. І називають це … “утиском свободи слова”. Поки сама Тимошенко не наважилася озвучити це своїми устами, але замість неї удар на себе взяв Олексій Кучеренко.

Про це у своєму телеграм-каналі пише колишній депутат Сергій Лещенко. Далі подаємо його слова в оригіналі:

“… Відбулися, на жаль, певні обмеження свободи слова. Тому що ці канали, подобаються вони чи ні, дивилися мільйони українців “, – заявив Кучеренко.

Показово, що захищати канали Медведчука взявся саме Кучеренко. Людина, яка останні роки є коментатором за викликом у Ріната Ахметова. Правда, депутат сам не помітив, як загнав себе ж в логічну пастку. Якщо Ахметов дає “прикурити”, то він виступає проти імпорту електроенергії з Росії. А якщо не дає – то він не проти імпорту пропаганди і фейк-ньюз з тієї ж самої Росії.

Як вам коментар високопоставленого члена “Батьківщини”?, – пише колишній народний депутат. 

Крім того, пізніше Лещенко зазначив:

“До речі, ще однією причиною мовчання Юлії Тимошенко з приводу санкцій на телеканали 112, Ньюсван і ЗІК може бути одна забута сторінка в її політичній біографії. А саме, що формальний власник цих каналів, депутат ОПЗЖ Тарас Козак, під час другого прем’єрства Тимошенко працював заступником голови Державної митної служби. В обмін за збереження Козака на посаді, Тимошенко користувалася безмірною підтримкою Медведчука. Він допомагав їй організувати газові переговори, які закінчилися підписанням відомих контрактів 2009 року. Як вам такі зв’язки Тимошенко і Медведчука?”