Спроби музиканта Святослава Вакарчука займатися політикою – це провал. Таку думку український шоумен, член партії “Голос” Сергій Притула висловив “РБК-Україна” в інтерв’ю, яке опубліковано 26 квітня.

“Я не готовий зараз відповідати за чиїсь факапи”, – сказав він, відповідаючи на запитання про слова Вакарчука, що він “в політиці всерйоз і надовго”.

Шоумен підкреслив, що для нього “це історія, коли слова не дотримано”.

“Не адвокатуючи Святослава Івановича, те, що він обіцяв зробити, – він зробив. Він створив партію нової політики, завів у парламент незашкварених людей, він віддав керівництво і відійшов убік”, – пояснив Притула.

Він відмовився відповідати на запитання про причини різкого виходу Вакарчука з політики і погодився з думкою, що українці можуть не проголосувати на виборах за людину, яка веде розважальні телешоу.

“Звичайно, що “ефект [колишнього коміка, а нині президента України Володимира] Зеленського” буде переслідувати всіх, хто має хоч якесь відношення до креативної індустрії. Але що, мені через це відмовитися від власних бажань самореалізації?” – заявив Притула.

Також Сергій Притула вважає, що керівництво партії “Голос” треба міняти.

“Відбувається зараз активний процес обміну думками з регіонами, робота щодо напрацювань змін до статуту партії. І, звичайно, питання зміни керівництва стоїть як ніколи актуально. […] Це внутрішній діалог, чати-мейли тощо”, – сказав Притула.

Він зазначив, що діями нардепки Кіри Рудик, яка очолює партію, “незадоволені люди в парламентській фракції, у регіонах і решта членів команди “Голосу”.

“Два роки тому чому до нас так охоче люди йшли? Бо ми були рівновіддалені від основних крупних гравців. […] Нам у такому балансі дуже зручно, і ми хотіли б рухатися так і далі. Тому коли керівництво партії починає якусь розмову про ймовірні коаліції й тому подібне, ми бачимо в тому велику шкоду, бо це розчаровує наших прихильників. Які ще лишилися”, – пояснив Притула.

Зараз Притула – рядовий член партії, хоча у нього є амбіції очолити “Голос”, якщо на з’їзді переоберуть керівництво партії.

“Ми трошки устами нашого керівництва заплутали наших прихильників і виборців. Ми зайшли в парламент, і там вигадується велосипед, якась “надпозиція”, люди не зовсім розуміють, що таким чином хотіли сказати їхні обранці. Ми погрались у хлопців, які за все хороше проти всього поганого. […] Коли ми були “надпозиція”, потім опозиція, а потім голова партії говорить про можливість коаліції зі “слугами”, то наш виборець сидить, дивиться на це все і вважає, що ми займаємося трошки несерйозними справами. Тому ми й наполягаємо на зміні людини на чолі партії, нам здається, що нас ведуть не туди”, – заявив Притула.

На запитання журналіста, чи бачить він себе головою партії, шоумен відповів ствердно.

“Так, я бачу себе новим керівником, і мені подобається те, що я бачу”, – підкреслив Притула.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.