Наші воїни продовжують вражати своїми успіхами під час контрнаступу. Їм вдається звільняти все більше населених пунктів.

Нацгвардія підтвердила деокупацію Волохового Яру на Харківщині. Про це у соцмережах повідомляли ще 8 вересня, але офіційних підтверджень не було.

Сьогодні ж, 9 вересня, Нацгвардія підтвердила, що село Волохів Яр звільнили. Опублікували те саме відео, яке вже розійшлось раніше. На ньому наші військові піднімають прапор над селом.

Російські окупанти намагаються покращити забезпечення своїх військ та захопити Україну. Втім, наші захисники продовжують знищувати загарбників, тому їхні втрати збільшуються.

Противник зосереджував зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, утриманні тимчасово захоплених районів Херсонської, частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей. Також ворог постійно веде повітряну розвідку.

Підрозділи Сил оборони героїчно утримують займані позиції та не допускають просування ворога. Наші захисники успішно відбили наступ противника в районах населених пунктів Уди, Костянтинівка, Вірнопілля, Плоске, Майорськ, Безіменне та Кам’янка.

Сили оборони ведуть успішний контрнаступ на Харківському напрямку. За даними розвідки, окремі ворожі підрозділи зазнали значних втрат. Окупанти намагаються евакуювати поранений особовий склад та пошкоджену військову техніку в райони населених пунктів Вільхуватка та Бородоярське.

Протягом минулої доби для підтримки дій наземних угруповань, авіація Сил оборони здійснила понад 20 ударів, уражено 2 взводних опорних пункти, 15 районів зосередження живої сили та військової техніки, 3 зенітних ракетних комплекси. Знищено 6 БпЛА та гелікоптер Ка-52 “Алігатор” на Донеччині. Втрати живої сили противника уточнюють.