Висоти, з яких ЗСУ контролюють трасу на Горлівку та частину населеного пункту, зайняті українською армією.

Конвульсії російської армії на Бахмутському напрямі фронту продовжуються, але при цьому не мають прагматичних та системних наслідків.

Окупанти чіпляються за залізницю біля Курдюмівки та Андріївки, а також Озаранівки, проте логіка їхніх дій дивна, оскільки залізниця не є серйозним плацдармом для подальших дій.

Про це у своєму Telegram-каналі пише боєць української армії із позивним «Бахмутський Демон».

«Висоти, з яких контролюємо трасу на Горлівку, давно наші, і щоби з них нас вибити, нових росіян кидають постійно на Кліщіївку і не тільки. Частина Горлівки також знаходиться в зоні добивання наших сил, але так було давно», — пише він.

За його словами, ЗСУ зазнають складнощів під Берхівкою, взяти під повний контроль яку поки не вдається, проте втрати росіян у селі значні.

«Наразі головне — дотиснути південний фланг, і там у росіян з техніки мінуса суттєві», — зазначає український військовий.

Військовий журналіст Богдан Мірошников додав, що Сили оборони працюють над звільненням важливого села на півдні Бахмута.

На південному фланзі Бахмута вдалося ще просунутися. Кліщіївка все ще не наша, але Сили Оборони повним ходом працюють над тим, щоб там знову замайорів український прапор.

З району Бахмута ворог також знімав оперативні резерви для перекидання на південь. Але натомість окупанти підігнали більше арти для урівноваження оборонного потенціалу. Тому легше не стало точно. Наші воїни ведуть бої за кожен метр нашої землі.