Найманців ПВК “Вагнер”, які воювали в Африці, після повернення до Росії прогнали через поліграф. Їх опитували з приводу готовності брати участь у спецопераціях на території РФ та застосовувати зброю у Москві.

Про це у своєму акаунті у Facebook розповів засновник Gulagu.net, правозахисник Володимир Осєчкін з посиланням на джерела у ПВК.

Він вважає, що історія з поліграфом дещо прояснює про плани ватажка “Вагнера” ​​Євгена Пригожина щодо майбутнього транзиту влади.

“Служба безпеки та інструктори НВФ ПВК “Вагнер” готують підрозділи з найдосвідченіших бойовиків для боїв усередині Росії”, – розповів правозахисник.

Він запевнив, що готують найманців не для придушення мирних мітингів, а більш серйозних цілей. Не виключено, що їхнє завдання стане захоплення влади в РФ: Кремля, ФСБ, МВС та Міністерства оборони РФ.

Осєчкін звернув увагу на те, що в перші дні повномасштабного російського вторгнення в Україну на Чорнобильську АЕС було перекинуто найбоєздатніші підрозділи російської ПВК “Редут”. А ось “Вагнер” своє угруповання берег тоді й береже зараз. Досвідчені бійці не кидаються в топку війни, натомість воюють завербовані зеки та інший схожий контингент.

“Гвардія Пригожина концентрується в Москві та найбільших містах Росії разом із “кадировцями”. І вони готуються точно не до придушення мирних протестів”, – попередив правозахисник.