25-річний активіст із Криму Геннадій Афанасьєв після звільнення з російського полону фактично не мав куди повертатись.

Але Державне управління справами запропонувало йому із матір’ю кімнату в одному з відомчих санаторіїв, передає Корупція.Інфо.

Про це у своєму Facebook повідомила перший віце-спікер та уповноважений президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

"Вже за кілька тижнів родина Афанасьєвих зможе перебратися в квартиру, яку їм надасть ДУС, зараз тривають певні процедурні моменти", – зазначила Геращенко.

Ще в літаку, яким ми мчали з Москви, ми думали про те, що Геннадію фактично немає куди повертатися і тоді відразу Гені і його мамі як тимчасову історію було запропоновано кімнату в одному з відомчих санаторіїв ДУС.Віце-спікер також розповіла про плани 25-річного Афанасьєва.

"Зараз він в пошуку роботи, планує займатися правозахисною діяльністю і юридичною практикою, співпрацює з неурядовими правозахисними організаціями, прагне вчитися", – написала вона.

Нагадаємо, 14 червня українських політв'язнів Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка вдалось звільнити з російського полону. 25-річний хлопець провів у полоні більше 2 років.

На сьогодні в'язнями Кремля, окрім звільнених Афанасьєва, Солошенка та Савченко, залишаються ще щонайменше 22 українців.