Канцлер Німеччини Ангела Меркель після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським 18 червня заявила, що вона виступає за відновлення "Нормандського формату" в рамках Мінського процесу.

За підсумками переговорів, Меркель заявила, що зустріч радників лідерів країн "нормандського формату" пройде 12 липня цього року.

Пізніше президент України Володимир Зеленський заявив, що позиції Києва і Берліна з питання газопроводу в обхід України "Північний потік – 2" діаметрально протилежні.

Крім того, канцлер Німеччини зазначила, що вона впевнена в збереженні санкцій проти Росії до тих пір, поки Крим не буде повернений  Україні.

Окрім цього 65-річна канцлер Німеччини Ангела Меркель виглядала нездоровою, коли зустріла президента України Володимира Зеленського в Берліні: вона помітно тремтіла і гойдалася.

Про це, як передає "Європейська правда", пише AP.

"Інцидент стався у вівторок вдень, коли в жарку погоду вони стояли біля офісу Меркель, а військовий оркестр грав національні гімни. Меркель склала руки перед собою, коли німецький гімн почав грати і, здавалося, не могла втримати своє тіло від тремтіння. Після гімнів Меркель виглядала краще, швидко пройшла по червоній доріжці із Зеленським у будівлю, зупиняючись, щоб привітати військовий оркестр ", – йдеться в матеріалі.