Астролог Влад Росс озвучив прогноз для всіх знаків.


Зірки розпорядилися так, що в 2017 році комусь здорово пощастить, комусь доведеться нелегко, а для кого-то рік пройде в штатному режимі, повідомляє Корупція. Інфо

Відомий астролог Влад Росс поділився з нами прогнозом для всіх знаків Зодіаку, умовно розділивши їх на "везунчиков", "невезунчиків" та інших.


"Щасливчики" 2017 року: Скорпіон, Рак, Риби і Стрілець.


У 2017 році зірки будуть найбільш прихильні до народжених під чотирма знаками Зодіаку: Скорпіон, Рак, Риби і Стрілець.

znakizodiakaskorpion53630198740_0
"Планета щастя і благословення – Юпітер – входить в зодіакальний знак Скорпіона. Тому Скорпіонам буде дуже сильно везти, особливо в другій половині року. Нарешті у них закінчаться складні ситуації. Багато Скорпіони зможуть ризикувати, відкривати новий бізнес. Їх буде супроводжувати великий успіх. Все, що вони будуть закладати в рік Півня, буде давати для них великий приріст на наступні 12 років", – розповів він.

1439997930_rak
Астролог додав, що "везунчиками" будуть також інші представники водної стихії – Раки і Риби. "У Раків дуже хороша ситуація в плані любові, стосунків. Це рік, коли потрібно народжувати дітей. Дуже багато закохуватимуться, налагоджувати своє особисте життя. Дуже багато буде змінюватися в родині. У 2017 році Ракам дуже добре купувати нерухомість. І Ракам як нікому інакше буде везти в лотерею і в азартних іграх", – повідомив Росс.

znakizodiakaribi99998714018_0
Що стосується Риб, він зауважив, що 2017 рік найбільш успішним для тих з них, хто присвятив своє життя політиці. Крім того, представники цього знаку зможуть подорожувати, здійснювати "далекі мандри" – "в цьому плані у них все відмінно", – а також "дуже добре налагоджувати особисте життя".

Рибам-працівникам творчих професій – музикантам, артистам, художникам – "буде супроводжувати повний успіх у нових творчих проектах". "Особливо великий успіх їх очікує в середині року і в кінці", – спрогнозував Росс. І додав: "Я дуже радий за Риб – в 2017 році вони знаходять свою хвилю, свою течію".

znakizodiakastreletc27274952338_0
До числа "щасливчиків" 2017 року астролог зарахував і Стрільців. За його прогнозами, "Стрільцям починає везти як в кар'єрі, так і в політиці, вони можуть перетворювати нашу країну – їх чекає дуже великий успіх". "Нарешті, після 2-3 років перебування нещасливого Сатурна в Стрільці, він залишає цей знак. Таким чином, у представників цього знака з'являються" дуже великі можливості, особливо в плані бізнесу, грошей і досягнення впливових постів".


"Невезунчики" 2017 року: Овен, Козеріг і Терези


2017 рік буде непростим для представників трьох знаків Зодіаку: Овен, Козеріг і Ваги; при цьому "головним невезунчиком" року буде Овен.

1184333_0
"Головний невезунчик року – це Овен", – сказав він. Представникам цього знака він прогнозує "небезпеку розлучень, судів, наслідків, протистояння в суспільстві". "У другій половині року краще нікуди не їздити, тому що є небезпека в далеких поїздках і подорожах", – додав Росс.


За його словами, "Овни можуть притягувати до себе катастрофічні ситуації і банкрутувати". "Якщо Овни не робитимуть ставок на наступний рік, якихось важливих звершень, то рік для них пройде нормально. Не треба міняти шило на мило – одну роботу на іншу роботу, не потрібно брати шалені кредити. Потрібно бути прагматичним і обережним, які не ризикувати, продумувати кожен свій крок, хоча Овен – ризиковий знак Зодіаку ", – зауважив астролог.

znakizodiakakozerog1046137840_0
Для Козерогів він прогнозує "дуже складний рік". Як пояснив Росс, в це сузір'я "входить планета складнощів, перешкод і труднощів – Сатурн. Тому багато що може відтягатися, не вийде все зробити швидко, доведеться пробивати якісь ситуації, якісь стіни," через терни до зірок". "Але Козерогам до цього не звикати – це головний знак Зодіаку, хто вміє пробивати стіни ", – підкреслив Росс. Звертаючись до Козерогам, він сказав: "Не турбуйтеся про те, що може не все відразу виходити".


Астролог також попередив: "Козерогів можуть підводити друзі, може бути різка зміна стосунків з близькими, якась ворожнеча, підстава. Але в другій половині року вони можуть знаходити нові цілі, у них хороша удача через нові плани і проекти. З осені Козерогам може починати везти", – пообіцяв він.

znakizodiakavesi17431453305_0
І, нарешті, третій "невезунчик" року – знак Терези. "Перша половина року у Терезів може бути сприятливою, навіть чудовою, але, як на контрасті, у другій половині року може бути повалення в безодню, складності, труднощі. Тому все, що задумали Терези, треба втілити в життя якнайшвидше, особливо все, що пов'язано з початком нових справ, нової діяльності. Їм буде везти до липня". "А далі може бути забуття, несподівані складні ситуації, труднощі. Тому всім Терезам потрібно бути дуже обережними в другій половині року і не вирішувати ніяких важливих справ", – порекомендував астролог.


Телець, Близнюки, Лев, Діва, Водолій

zodiac_signs_taurus_004080__0
Цим знакам в 2017 році "має бути більш-менш нормально", – запевнив астролог. "У Тельців складна ситуація в першій половині року, небезпека важких ситуацій по роботі, може пустувати здоров'я", – попередив він.


І порекомендував: "У цей час краще не робити якихось активних кроків, особливо нічого не змінювати". Зате друга половина року для представників цього знака "буде дуже сприятлива в плані любові, шлюбу, стосунків", – пообіцяв Росс.


Крім того, "Тельці можуть вигравати в судових розглядах", восени і взимку їх може очікувати "шалена популярність", "вони можуть входити в нові спільноти, творчі організації".

kagaya_zodiac_art_gemini1_resized_1280x800_0_0
Для Близнюків, навпаки, перша половина року буде краще за другу, – спрогнозував астролог. "Починаючи з лютого по квітень" буде особливого сприятлива ситуація, яку варто  використовувати для того, щоб "вирішувати всі важливі справи". "Вони можуть знайти велику любов, щастя в особистому житті. Багато чого буде перебудовуватися.
Близнюкам як нікому іншому я раджу народжувати дітей, навіть якщо це третя або четверта дитина – хтось із них може стати геніальним і прославити сім'ю", – підкреслив Росс. В той же час він попередив: друга половина року для Близнюків буде" не така хороша, як би хотілося".
"Можна влізти в борги, в певні важкі ситуації, не дуже добре може бути зі здоров'ям, тому в другій половині року я не рекомендую приймати важливих рішень, що стосуються бізнесу, діяльності та досягнень".

3_0
Для народжених під знаком Лев матиме місце контраст між першою і другою половиною року, – сказав астролог.


"У першій половині року – успіх. Левам потрібно багато їздити, десь бувати, зустрічатися, отримувати нове утворення. Потрібно прагнути налагоджувати контакти, знаходити консенсус". "Львів буде піднімати суспільство, у них хороші можливості для розвитку", – додав він.


У той же час Росс попередив, що "в другій половині року потрібно бути обережними в плані нерухомості – краще нічого не купувати, не робити ремонтів, не входити в конфліктні ситуації". Це період також небезпечний "падінням Львів з досягнутих посад" – "їх можуть скидати недоброзичливці", – сказав астролог.


За його оцінками, "пік складнощів" може мати місце після днів народжень Львів, у вересні і жовтні. У цей період "Леви повинні бути особливо обережні".

 

virgin_1

Дівам астролог порекомендував "робити фінансові ставки" в першій половині року, оскільки у них з'являються "хороші фінансові можливості". "Можна відкривати новий бізнес, налагоджувати нові справи".


Діви будуть "везунчиками" в інвестиціях, оскільки "вони завжди все чітко рахують". Крім того, представникам цього знаку "може везти в кар'єрі".


"Друга половина року може бути пов'язана з важливими поїздками, пригодами, багато що може вдаватися завдяки підтримці родичів. Може не так сильно везти в особистому житті – там можуть бути складні, заплутані ситуації. Але зате все добре в фінансах", – резюмував Росс.

znakizodiakavodolej73117203365_0
Водоліям пощастить "в далеких поїздках і подорожах", – пообіцяв астролог. "У 2017 році для них добре кудись емігрувати, здобувати освіту за кордоном, розширювати свій простір". "Це рік, коли вони можуть бути попереду, все може складатися", – додав він.


У другій половині року Водолії "можуть досягати великих вершин". "Але можуть бути складні ситуації в серпні, зокрема, можливі ситуації, коли Водоліїв можуть скидати".
"Весь інший рік повинен бути більш-менш сприятливим, особливо в плані контактів, зв'язків, налагодження особистих стосунків".


Крім того, "можливо, не так сильно матеріальне, але духовний розвиток ви отримаєте", – пообіцяв астролог представникам цього знаку Зодіаку.