Відомий  український депутат і бізнесмен розповів, що сім'я для нього не лише повна розрада в житті, а й головна рушійна сила, саме діти та дружина мотивують його, передає Корупція.Інфо

Популярне: Сніго-дощовий армагедон. Українські міста і села потерпають від сильної негоди

Олександр вказав, що саме віра допомогає йому бути сім'янином, на якого варто рівнятися, адже в сучасному світі люди припинили поважати сімейні цінності. Але, виявляється, не все так просто, оскільки Шевченко сам зізнався, що підтримувати бізнес більше хочуть саме з сімейними людьми, оскільки їх вважають більш надійними партнерами і більш відповідальними.

А також сімейні пропозиції, які присутні на курорті "Буковель"  – це не особиста ініціатива Шевченка, а всього лише світовий тренд сімейного відпочинку, а депутат лише підтримав таку ідею. Також такі пропозиції існують, щоб і ті діти, які приїжджають з батьками з часом приїжджали сюди на відпочинок вже зі своїми дітьми. Чудова сімейна традиція? Зовсім ні! Приваблення постійних клієнтів.

Олександр Шевченко не приховує навіть той факт, що усі соціальні пропозиції для дітей переселенців коштують кругленьку суму і не соромиться називати її.

Ось так от: ідеальна картинка в пресі з однієї сторони і особиста фінансова вигода з іншої, невже в нашій країні нема нічого просто від щирого серця?