Страшна аварія, яка декілька годин тому сталася в Шепетівці, обурила багато людей. Шепетівчани активно обговорюють цю подію в соцмережах і діляться інформацію один з одним про стан здоров'я дитини та винуватця ДТП, передає Корупція.Інфо.


Місцевий житель Виталий Петрович написав, що бачив в лікарні дівчинку, мама якої загинула. 

"Вона була в свідомості, в бабусі на руках. Лікар сказав батькові дитини, що її стан стабільний, але є небезпека крововиливу в мозок. Саме через те, дівчинку забирають до обласного центру", – написав чоловік.

Місцевий інформаційний сайт "Новини міста Шепетівка" пише: "За словами свідків, трагедія трапилась прямо на очах чоловіка. Автівка летіла із такою швидкістю, що налетіла на пам'ятний знак 400-річчя Шепетівки. Загибла жінка в цей час везла свою доньку в калясці по тротуару. За попередньою інформацією, чоловік зараз знаходиться біля дочки. Її відправляють до Хмельницького щоб переконатися чи немає внутрішнього крововиливу, адже у черепі тріщина".

Популярне: “Разом із нею загинула вся її родина”: Померла відома поетеса та цілителька

Також шепетівчани дізналися ім'я загиблої. Пишуть, що це Олена Дячук. Жінка разом з чоловіком та 2-річною дитиною винаймала житло у Шепетівці.

Офіційної версії причини ДТП від правооронців ще не надходило. Також не відомо, чи впіймали водія, який покинув машину та втік з місця аварії.