Скандальна суддя задекларувала мільйонні статки, нерухомість та елітні авто.

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Оксана Епель вказала в декларації мільйонні статки, кілька земельних ділянок та люксовий автопарк.

Про це йдеться в розслідуванні проекту Prosud, передає Корупція. Інфо

Суддя задекларувала понад 7 млн грн готівки. У неї та родини є автомобілі Jaguar XF 2008 року випуску, Porsche Cayenne 2011-го року, Volkswagen CC 2012-го та Lexus RX350 2008-го.

Популярне: Українці шоковані! Ось які ВНЗ Порошенко закриє

Родина Епель володіє 4 земельними ділянками в Донецькій області, загальною площею 2994 кв. м, 4 ділянками в Криму площею 3,1 тис. кв. м та ділянкою в селі Лісники під Києвом площею 2,5 тис. кв. м. Чоловікові судді належить будинок площею 590 кв. м у Донецьку.

Після переїзду з Донецька до Києва 2014-го родина орендує будинок площею 305 кв. м. Скільки витратила на оренду, не вказала. Будує власний маєток площею 841 кв. м у Лісниках.

Також Епелі орендують кімнату в гуртожитку площею 12 кв. м.

"Єдиною причиною оренди такого житла Оксаною Епель, що проживає та розбудовується під Києвом, є бажання отримати службову квартиру в Києві", – йдеться у розслідуванні проекту.

Кар'єру Оксана Епель розпочала 2007 року на посаді судді Київського райсуду Донецька, сказано в розслідуванні.

2013-го її переводять до Києва на посаду судді Київського апеляційного адміністративного суду, де вона працює і дотепер. Подала свою кандидатуру на посаду судді нового Верховного суду. 

Однак 20 грудня 2016 року Вища кваліфікаційна комісія прийняла рішення про недопуск Епель до конкурсу. 10 лютого 2017-го вона подає свою кандидатуру на члена Вищої ради правосуддя.

У липні 2016 року суддя пройшла первинне кваліфікаційне оцінювання та підтвердила здатність вершити правосуддя.

Чоловік судді Олександр Епель є керівником та одним із власників акціонерно-комерційного банку "Капітал". Щільно пов'язаний з екс-міністром доходів та зборів часів Януковича Олександром Клименком.