У мережі викликали ажіотаж знімки "красивого життя" імовірної помічниці українського нардепа, передає Корупція.Інфо

Популярне: А ви вже стали на чергу у дитячий садочок? Дізнайтесь чи є місце і для вашої дитини

Відповідним постом на особистій сторінці в Facebook поділився журналіст Михайло Голуб.

"Красиве життя помічниці українського депутата", – прокоментував він ряд фотографій дівчини в стінах Верховної Ради і на борту приватного літака, які викликали дискусію в коментарях.

Підписники Голуба припустили, що дівчина є лише "стюардесою віп-авіації". У відповідь на цей надійшло питання, що в такому випадку вона робить в приміщеннях державних установ. Знімок в холі Верховної Ради був відзначений коментарем "Працівник місяця".  

"Всі повинні радіти, що людина, котра закінчила ВНЗ у 2011 році, може насолоджуватися хорошим життям", – зіронізував блогер Greg Davis.
"Депутати такі тендітні, що не в силах від ескорт-сервісу відмовитися … Ну а народ оплатить своїми податками поки вони будуть кувиркатися", – підкреслили в обговореннях.

В ході дискусій в мережі опублікували посилання на ресурс фотографа Сержа Сердюкова, серед робіт якого також можна знайти знімки вищезгаданої дівчини, яка ховається в Facebook під ніком Tatiana Lar.

У свою чергу, дівчина поділилася в Facebook постом Голуба.

"Клас! Який піар! Дорогенька, це круто. Читала коментарі, "вони" будують все лише на припущеннях і інтуїції", – відреагували підписниця Тетяни.