Український нардеп приховує свою елітну квартиру в Ізраїлі.

Народний депутат України з фракції "Блок Петра Порошенка" Олександр Третьяков не вказав у своїй електронній декларації, що володіє квартирою в Тель-Авіві вартістю 5, 5 мільйонів доларів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Олександр Дубінський, передає Корупція. інфо

Сергій Лещенко, я знайшов тебе приятеля для походів в НАБУ і ГПУ по "квартирних питаннях". Це теж депутат БПП Олександр Третьяков, який, судячи з переданим мені документам, міг не звернути увагу на своїй електронній декларації квартири 1701-1702 по вулиці Ha- Yarhon, будинок 19 в Тель-Авіві вартістю 5,5 млн доларів, – зазначає журналіст.

За його словами, на ім'я Третьякова за цією адресою приходять рахунки від інтернет-провайдерів.

"Не знаю, як у тебе, Сергуня, а зміст цієї квартири (комунальні послуги, паркінг) обходиться близько 2 тисячі доларів на місяць або 24 тисячі доларів в рік.

Сама ж квартира площею в 307 кв. м. + два паркомісця і комора в 2011 році обійшлася покупцеві в 20,9 млн шекелів (близько 5, 4 млн дол.). і ще близько 6, 2 млн шекелів (приблизно 1, 6 млн дол.) було витрачено на ремонт, купівлю меблів та сантехніки ", – уточнює Дубинський.

Журналіст зазначає, що всі платежі проходили в кілька траншів з рахунків Structure One Corp., представником якої є Володимир Каретко, бізнес-партнер Третьякова (з березня 2016 – голова Святошинської районної держадміністрації в м.Києві, в окрузі Третьякова).

Однак ні в його декларації, ні в декларації Третьякова інформації про цю офшорки і цієї нерухомості немає. Зате з поштової скриньки Третьякова на пошту Каретка постійно пересилаються рахунки за обслуговування квартири…

Звичайно, будиночок може бути у Третьякова просто у використанні. Однак цей факт теж потрібно вказувати в декларації.

Благо, квартирою Третьяков користується, як мінімум, вже п'ять років з моменту покупки, що випливає з того ж рахунку за інтернет, – пише Дубинський.

"Якщо хтось захоче домогтися перевірки НАПКА по цій інформації, додаю копії документів по цій" квартирі №50 в будинку 302-біс ", які мені передали анонімні джерела", – додав журналіст.