У попередній статті ми розповіли про сім'ю чиновників Величко. Цього разу ми розкажемо як живуть ці «слуги народу». 

Читати: Золотовалютна сім’я львівських чиновників: що вони приховують?

На жаль, завдяки старанням оточення деяких членів цієї сім'ї в останній момент нам відмовилися надати інформацію про місце проживання та транспортні засоби Миколи Величко. Це і стало причиною таких затримок із продовженням розслідування. 

Проживає сім'я Величко на вулиці Івана Франка. Все у кращих традиціях: квартира неподалеку від центру. Розташована вона у спокійному районі, майже ніякого потоку автотранспорту, високі стелі, немала житлова площа, внутрішнє подвір'я і ще немало вигод від такого старенького будинку. 

dU1EZrAEVHc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що ж стосується автотранспорту, то наразі нам вдалося знайти лише уже згадану TOYOTA Camry. Оформлена вона, до речі, на Ольгу Величко.

Орест Миколайович, наскільки нам стало відомо, на сьогодні намагається якось залагодити усі проблеми із ДАІ. Адже ця «погрішність» зовсім недоречна для його кар'єри.

Наші джерела у прокуратурі стверджують, що пан Орест отримав своє місце не просто так. Мати пана Ореста свого часу віддала чималу суму аби влаштувати сина. Подейкують, що сума коливається між 5 та 10 тисяч доларів США.  

Як нам повідомили активісти, у власності скандальної сім'ї є й квартира на вулиці Зубрівська. Точну адресу із етичних міркувань ми не називатимемо, проте зазначимо, що на цій вулиці є чимало новобудов, до прикладу, вул. Зубрівська 32.

Крім того, хочемо зазначити, що наші анонімні джерела показували і на інші будівлі та не раз наголошували, що у власності цієї сім'ї є ще чимало будинків та машин. Проте станом на зараз ми не можемо цього стовідсотково довести, тому взяли ці факти на подальше опрацювання. Про перебіг нашого розслідування будемо вас повідомляти.  

4woyESEVFXQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати: Золотовалютна сім’я львівських чиновників: що вони приховують?

Що стосується інциденту Ореста Величка з ДАІ, то нам вдалося поспілкуватися із свідком зупинки автомобіля. За його словами (свідка) працівники ДАІ, знаючи чия це машина та хто за кермом, дуже в'яло намагалися його зупинити. А протокол оформили лише під тиском громадських активістів. Після оформлення протоколу пану Оресту видали тимчасове посвідчення водія та відпустили, як тільки провели медичну експертизу (нагадаємо, вона показала, що у крові було 1,76 проміле алкоголю). Ми й надалі слідкуватимемо за розвитком цього затримання та повідомлятимемо про нові факти. А також проконтролюємо чи звільнять пана Величка за такий ганебний вчинок.

 

Автор: Марвін