Померла радянська і білоруська актриса Любов Румянцева. Про це повідомили 18 листопада в Національній кіностудії «Білорусьфільм».

«Сьогодні не стало заслуженої артистки Білоруської РСР Любові Григорівни Румянцевої. Кіностудія висловлює співчуття близьким актриси », – йдеться в повідомленні в офіційному Facebook-акаунті студії.

На студії зазначили, що Румянцева внесла неоціненний вклад у розвиток і популяризацію кіно і театру.

В її фільмографії десятки блискуче зіграних ролей у фільмах «Альпійська балада», «Анничка», «Дорога на Рюбецаль», «Вінок сонетів», «Розклад на післязавтра», «Три талера».

Актриса багато років працювала в театрі-студії кіноактора «Національної кіностудії« Білорусьфільм », серед її робіт ролі в таких спектаклях, як« Наодинці з усіма »,« Таланти і шанувальники »,« Одруження Бальзамінова »,« Людський голос», « Філумена Мартурано».

Румянцева народилася в 1943 році в місті П’ятигорську Ставропольського краю РРФСР. З 1964 року вона виступала на сцені Московського драматичного театру на Малій Бронній.

У 1966 році закінчила Державний інститут мистецтва ім. А.В. Луначарського (ГІТІС) і стала актрисою кіностудії «Білорусьфільм», а з 1977 року – актрисою Російського академічного драматичного театру імені Максима Горького в Мінську. З 1981 року була провідним майстром сцени Театру-студії кіноактора.

Знімалася в кіно з 1959 року. Її головна роль у фільмі «Альпійська балада» в 1965 році принесла актрисі всесоюзну і світову популярність, любов і визнання глядачів.