Станом на ранок неділі, 9 серпня, коронавірус підтвердився ще в 1199 осіб. Загальна кількість заражених з початку епідемії українців досягло позначки в 80 949.

Про це свідчать дані Ради Національної безпеки і оборони (РНБО).

Померло ж з початку епідемії 1897 осіб (приріст + 18 за добу). Одужали 43972 пацієнта (+317). Хворіє 35080 чоловік (+864).

Лідерами за кількістю виявлених випадків стала Львівська область – 125 випадків, а також Івано-Франківська область – 124 хворих.

На фоні зростання кількості інфікованих Зеленський звернувся до уряду на з вимогою перевірити лікарні на предмет готовності надання допомоги хворим.

Крім того, уряд зобов’язали забезпечити медиків засобами індивідуального захисту в повному обсязі.

“Україна вміє мобілізуватися, якщо треба. Саме час уряду мобілізувати сили для уникнення другої хвилі коронавирусної інфекції, яка може мати страшні наслідки Не тільки для економіки, але і для нашого людського капіталу”, – говориться в повідомленні прес-служби Президента України.

Нагадаємо, з 1 серпня в Україні змінені правила карантину до кінця літа: тепер регіони будуть ділити на “зони” в залежності від чотирьох основних показників по захворюваності COVID-19.