Кілька питань ПЕСикам, які зараз виють на мій попередній пост про Порошенка і Деркача, розпочав свій допис у Фейсбук, екс-нардеп Семен Семенченко.

Далі прямим текстом:

Чому за всі роки війни за Незалежність ми не чули з вуст Порошенка жодного поганого слова про Медведчука? І по його поїздках в Крим і про його проросійські канали? І про його злочинну діяльність в Україні? Ну гаразд, раніше ПЕСики гавкали з «собачої будки», що «Порошенко -дипломат» і, «щоб не зірвати обмін полонених», він «не може говорити про кума Путіна погано». Ну а тепер? Уже півтора року ні Порошенко, ні Медведчук не мають ніякого відношення до полонених. І де хоч одна акція проти Медведчука від «великих патріотів» Порошенка? Де хоч одне криве слово на адресу колишнього однопартійця з СДПУ (о)?

Єдиним реальним ударом по Медведчуку за ці роки була наша акція з блокуванням його основного гаманця в терміналу в Новоград Волинському. Контрабандна схема яку разом використовували президент (на той момент) Порошенко і Медведчук. Багатомільярдна схема з російським дизелем. За цI гроші і фінансувалися проросійські партії, ЗМІ, хабарі українським чиновникам і вся мережа російської агентури в Україні. І відразу після цього почалося свавілля з викраденням Леоніда Литвиненка, Анатолія Виногродського.

I де кого не затримували – відразу вивозили до Маріуполя і закривали на кілька місяців. Де були партійці Порошенка коли ми тримали ту єдину акцію яка серйозно зачепила гаманець Медведчука? Коли кидали за ґрати ветеранів війни? Де був гітлерюгенд Порошенкa? Всі ці «демократичні сокири» й обвішані з ніг до голови медалями браві «справжні ветерани та волонтери»? Де, де … Були там де ця рима складається. .. І там же вони і знаходяться зараз….

Тому що «партія і Ленін – близнюки брати. Хто більше матері історії – цінний»? І тому швидше небо впаде на землю ніж Порошенко скаже криве слово проти Медведчука. Тому що «тисну руку», «обіймаю» поширюється в тому числі і на кума того кого він обіймає. Тому що московські в*ші і українські гн*ди – дві частини одного і того ж цілого. Про це попереджав нас Петлюра 100 років тому. Саме це ми бачимо і зараз…

Вчора ж , у ще одному пості, Семенченко зазначив:

Цілий день, захлинаючись від щенячого вереску, високопоставлені холуї партії ПЕС розганяли по мережі повідомлення Офісу національної Розвідки США. Про «дії проросійського депутата ВР Деркача». Повністю згоден з усіма епітетами. Але. Не розумію причин щенячого радості цієї публіки. Без відповіді залишилося питання: чому всі роки війни за Незалежність замість припинення «дій проросійського депутата Деркача» нинішній голова парті ПЕС Порошенко жер з Деркачем шампанське і гуляв разом з генпрокурором Луценко на його дні народження. Га? Які ж ви цинічні.

Також, варто зазначити, що негативно щодо поїздки Медведчука в Крим висловився і прем’єр міністр Шмигаль:

“Негативно ставлюся. Це надзвичайно неприйнятний крок з боку українського політика, яким він не був би, ким він не був би. Тому ставлюся до цього критично негативно”. – зазначив він.

Варто також зазначити, що до кінця літа в’їзд та виїзд з території Криму заборонений.

Таке рішення прийняв Кабмін – від 9 до 30 серпня робота КПВВ буде припинена. Усе через значне поширення коронавірусу. Винятки можуть бути для тих, хто зареєстрований на півострові, або їде з гуманітарною метою.

Здається, комусь доведеться повертатися в Україну через володіння кума… хоча краще б узагалі не повертався – пишуть журналісти натякаючи на Медведчука, який зараз там.