Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що через “приватні інтереси” колишній президент Петро Порошенко завадив реалізувати йому все задумане на посаді.

Про це очільник уряду повідомив у Facebook у відповідь на одне з інтерв’ю колишнього глави держави.

За словами прем’єр-міністра, в управлінні державою Порошенко ставив на перше місце власне збагачення та узурпацію влади.

“Прочитав інтерв‘ю Петра Олексійовича для “Української правди”. Схоже, він так і не зробив для себе висновків з того всього, що відбулось останнім часом. Як, на жаль, так і не зрозумів, чому я не пішов на вибори разом з ним.

Насправді є велика різниця між правдою та брехнею, служінням державі і людям та створенням схем власного збагачення, демократією та узурпацією влади, гонитвою за грошима та моральними цінностями.

Мені шкода, що великою надією і підтримкою людей він пожертвував заради своїх приватних інтересів. Врешті і я теж не зміг з огляду на його підходи реалізувати все те, що мав намір зробити. І саме тому нам не по дорозі. Що ж, у нього вже все позаду. Але я впевнений – в України все ще попереду!”, – написав Гройсман.

Зазначимо, що Порошенко в інтерв’ю заявив, що участь партії Гройсмана у парламентських виборах 21 липня окремо від “Європейської солідарності” була політичним самогубством. Екс-президент вважає, що прем’єру політтехнологи радили критикувати його, але замість приросту голосів це завершилося провалом.