Активістка Femen провела акцію на дорозі перед КПП Краковець, де чекають на приїзд екс-глави Одеської ОДА, передає Корупція.Інфо

Популярное: Тимошенко чекає в готелі: Стало відомо з ким і на чому Саакашвілі прориватиметься в Україну і хто його зустрічає (ФОТО)

 У польському Жешуві Саакашвілі зустрівся з українськими депутатам.

Зазначається, що жінка оголила груди і підняла вгору портрети президента Україна Петра Порошенка та Саакашвілі з написом на грудях "Fools without borders" ("Дурні без кордонів" – Ред.). Такий же слоган вона почала викрикувати.

Кілька десятків українських поліцейських кинулися, щоб її затримати, але активістка кинулась бігти, перелізла через паркан і побігла по полю.

Через 150 метрів поліцейські її наздогнали і затримали.

Нагадаємо, в очікуванні приїзду до України екс-голови Одеської облдержадміністрації та колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, якого позбавили громадянства України, на пункті пропуску через кордон "Краковець" зібралися сотні активістів. Політик анонсував, що перетне польсько-український кордон у неділю, 10 вересня.

Частина з них вирушила колоною з Києва. Правоохоронці затримали колону у ніч проти 9 вересня – на території Київської області. У "Штабі блокади" повідомили, що автоматники не давали вийти з автівок, нібито незаконно вимагали провести обшук машин і людей. Ухвали суду у спецназу не було, як зазначили активісти. Уранці 9 вересня поліцейські на Житомирщині

Між іншим, того ж дня у партії Саакашвілі заявили про те, що на кордон з Польщею до КПП "Краківець" прибули.  Поліція вдруге зупинила колону, що їде зустрічати Саакашвілі.