Актвивісти підготували розслідування стосовно статків судді Апеляційного суду Чернівецької області Лисак Ігора Никодимовича.

Так, проаналізувавши декларації судді Лисака за 2014, 2015 та 2016 роки, ідентифіковани: суддівська заробітна плата, регулярна матеріальна допомога та скромні доходи дружини, яка працює у Чернівецькій обласній фітосанітарній лабораторії, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Щоб заробити собі на операцію мив авто на заправці: Зворушлива історія 7-річного хлопчика, який постраждав у пожежі


Щодо майна, то в електронній декларації Ігоря Лисака є квартира в Чернівцях площею 42 м2, 4 земельні ділянки в Чернівцях та Чернівецькій області загальною площею 6 319 м2 та недобудову батька судді площею 220 м2, яка і привернула увагу активістів.

Об’єкт незавершеного будівництва, згідно з декларацією, належить батькові Ігоря Лисака, проте земельна ділянка під ним перебуває у власності самого судді та його матері.Але те, що будівництво будинку давно закінчено, підтверджується і знімками з Google Earth, де ми бачимо збудований будинок батька судді на фото, датованих ще 2009 роком.

Крім того, пан Лисак також володіє подарованим йому будинком на вул. Северина Наливайка в Чернівцях, утім, цей будинок значно менший за «недобудову» на вул. Й. Главки.

Крім нерухомого майна, у власності батька судді також є автомобіль Lexus LX470 2006 року випуску. “Це авто ми також зустрічаємо і в декларації його сина-судді, як таке, що перебуває в його праві користування”, – йдеться у статі.

Цікавим є також те, що згідно з декларацією суддя Лисак позичив третій особі чималу суму коштів, а саме – 750 000 грн., що рівноцінно практично трьом річним заробітним платам Ігоря Лисака.