Відома ведуча Регіна Тодоренко вийшла заміж за співака Влада Топалова. На церемонію молодята запросили близько 100 гостей – батьків, друзів і колег.Регіну в ніжному білому платті і фаті під вінець під звуки маршу Мендельсона вів батько. Дорогу їм посипали пелюстками троянд маленькі зіркові гості. За вечір Регіна змінила кілька весільних вбраннів. Під час першого весільного танцю, яким молоді розчулили гостей, вона вже була одягнена в більш легке вбрання і зручне взуття.

Як стало відомо, букет нареченої на весіллі зловила Леся і. Раніше вона була колегою Регіни по шоу «Орел і Решка».

Нагадаємо, Регіна і Влад офіційно розписали ще в жовтні минулого року. Але гуляти весілля пара тоді не стала, оскільки Регіна була вагітна. У грудні у них народився син Михайло. Зібрати гостей молоде подружжя планували, коли хлопчик трохи підросте.

Та й Регіна хотіла привести себе в фору після родів. Напередодні свята наречена дуже хвилювалася, щоб все пройшло весело і комфортно, як в романтичній комедії. А Влад і зовсім місця собі не знаходив, не знав, у чому поведе дружину під вінець, адже його багаж зі смокінгом загубився в аеропорту.