Знаменитий український боксер Ісмаїл Сіллах згадав, як в молодості вирішував конфлікти, пов’язані з його кольором шкіри.

“У Маріуполі з двома, і з трьома індивідуумами бився. Коли з трьома, найчастіше бив двох, а третього вже доводилося наздоганяти. У нас як в місті було – нап’ється молодик, піде в бар або нічний клуб і там себе царем відчуває – штовхається, матюкається. Мій колір шкіри на них діяв як червона ганчірка на розлюченого бика. От мені й доводилося їх заспокоювати”, – розказує Сіллах.

Боксер зізнався, що ніколи не цілився в голову.“Щоб їх сильно не травмувати, бив в живіт. Або по печінці – після таких ударів дихання перекривається, людина зазвичай падає. Після моїх ударів хлопці часто-густо бігли в туалет – рвали там. Деякі, втім, і до клозету не встигали добігти – виривали відразу на місці. Але ініціатором розбірок сам ніколи не був”, – підсумував Сіллах.

Раніше Сіллах розповів випадок зі своєї молодості про те, чим закінчилася для одного з відвідувача нічного клубу не надто адекватна реакція на його колір шкіри.

“Я йому в двох словах змалював, що з ним буде через 20 секунд, якщо він не вгамується. Дивак, на своє нещастя, не повірив. Довелося вдарити його трохи вище щелепи. Через кілька тижнів зустрів у місті. Бачу, у нього розсічення залишилося. Дивак мене одразу впізнав, намагався навіть “пихкати”. Але потім нормально з ним поговорили, він навіть мені майже приятелем став”, – зазначив експретендент на титул чемпіона світу.