Якщо в столиці захоплюють в заручники, то в областях України грабують і б’ють приватних підприємців, – так почали свій допис у телеграм-каналі “Шептун”.

“Так, кілька днів тому в Одеській області троє невідомих в масках проникли в будинок приватного підприємця, побили її, після чого зв’язали останню, її мати і одинадцятирічну доньку, викрали 150 тис.грн та ювелірні вироби і зникли з місця злочину.

Така ж ситуація сталася в Запорізькій області. Там четверо невідомих в масках проникли в будинок приватного підприємця. Погрожуючи пістолетом, зв’язали господаря і його дружину, після чого викрали 200 тис.грн, 4 тис.доларів США, ювелірні вироби і втекли.”, – закінчили жуналісти.

Як вже було відомо раніше, 21 липня у центрі Луцька чоловік із вибухівкою та зброєю захопив автобус із заручниками, у місті та області введений оперативний план “Заручник”. Максим Кривош наразі знаходиться в СІЗО, йому пред’явлено обвинувачення в тероризмі, захопленні заручників, незаконному збереженні зброї і вибухових речовин, гранат. “Максимальне покарання, яке для нього може бути, враховуючи, що він раніше судимий, – це пожиттєве ув’язнення. Далі – слово за судом», – зазначив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Також, Україну сколихнула новина події у Полтаві. Викрадач автомобіля, який погрожував підірвати гранату. В ході переговорів із чоловіком поліція запропонувала йому вільно виїхати за межі міста, щоб виключити можливість вибуху гранати. Він згодився на цю пропозицію, гранату взяв із собою і поїхав на автомобілі за межі Полтави у напрямку Супрунівки. Його супроводжували поліцейські автомобілі. Терорист тримав у заручниках співробітника кримінальної поліції і погрожував підірвати.

Але це теж не кінець!

Днями раніше відбувся ще один напад. У Києві чоловік захопив приміщення банку і погрожував вибухівкою. 03 серпня, о 12.00, до поліції зателефонувала представниця АТ “Універсал Банк” та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію. Громадянина Узбекистану Сухроба Карімова, який погрожував підірвати відділення банку в БЦ “Леонардо”, затримали представники силових відомств.

Відбуваються невідкладні слідчі дії. Вибухотехніки перевіряють приміщення на предмет виявлення можливих вибухонебезпечних предметів. Розпочато кримінальне провадження за статтею 258 Кримінального кодексу України – тероризм”, – сказав заступник голови СБУ Сергій Пунь.

На телеграм-каналі висунули свою думку щодо цих нападів:

“Луцький, Полтавський і сьогоднішній терористи мають психічні захворювання. Варіанта два:

– хтось підштовхує душевнохворих до подібних провокацій;

– психи дійсно активізувалися і нас чекає захоплююча літо.”

А поки влада повністю поглинена розбираннями з тероризмом, у області відбуваються напади на приватних підприємців.