Михайло Саакашвілі завжди славився своєю любов'ю до жінок. Цілий список коханок залишився у нього в Грузії: від міністра економіки і стабільного розвитку Віри Кобалії до співачки Софо Ніжарадзе, про це пише видання "Багнет",  передає Корупція.Інфо


Деякі стрімко злетіли по кар'єрних сходах завдяки відносинам з темпераментним політиком, деякі просто стали персонажами світських хронік. Окреме місце в серці і житті Саакашвілі займають українки. Для цих юних фей він не шкодує ні грошей, ні посад.

     Іванна Мелай (Закарпаття)

Першою в списку українських пасій Михайла Саакашвілі ще в 2011 році була співачка із Закарпаття Іванна Мелай. Про зв'язки української молодої виконавиці і грузинського президента довідалась і місцева преса. Як повідомляють ЗМІ, вперше Іванна і Саакашвілі зустрілися в Сванетії, під час урочистого відкриття оновленої Местії.

Глава держави був зачарований піснями і танцями дівчини. Незабаром після цього Іванна кинула свою авторську передачу на українському телеканалі і переїхала жити до Грузії. Дружба з Саакашвілі відчинила перед Мелай широкі горизонти: контракт в 500 тис.  з телекомпанією "Перший кавказький", оплачений з бюджету Грузії, соло-концерт в Батумі, завжди гостинно відкриті двері батумських "Шератона" і "Редіссон".

До Грузії Іванна переїхала в 2011 році, де стала телеведучою власної авторської програми на телеканалі "ПІК". Зі знімальною групою співачка об'їздила майже всю Грузію, а також кілька європейських країн. З приходом до влади опозиції, телеканал закрили.

Популярне: Батько побачив відео з дочкою: Матір гвалтувала 16-місячну дитину, знімаючи на камеру і відправляла коханцю
 

Анна Пенчева (Одеса)

Другу красуню Михайло Саакашвілі знайшов уже в Одесі. Нею стала українська модель Анна Пенчева. У 2008 році Аня почала пробувати зніматися для журналів і каталогів, тоді ж була відверта фотосесія для журналу Maxim, яка зараз майже повністю вилучена з Інтернету, потім в 2009-му стала першою віце-міс конкурсу краси Miss Teen Ukraine.

Анна навчалася в Одесі та Ізмаїлі, отримавши професію менеджера по туризму. Після навчання, Пенчева на два роки виїхала за кордон. Повернувшись на батьківщину, в Одесу, українка закінчила школу телеведучих і отримала роботу на місцевому каналі Odessa Fashion Channel.

В кінці серпня 2015 року Анну Пенчеву тимчасово призначили главою прес-служби Головного управління МВС Одеської області, що викликало резонанс, адже у дівчини не було навіть журналістської освіти. Саакашвілі ж тоді заявив, що має намір відбирати претенденток саме за візуальнимм показниками, тому що ці працівниці матимуть лише представницькі функції і нічого не вирішуватимуть. Очевидно, що і призначення Анни Пенчевої грунтувалося не так на аргументах, а на особистій симпатії Михайла до молодої моделі з чоловічих журналів.

    Олена Бурчак (Київ-Москва)

З Оленою Михайло Саакашвілі познайомився в Києві на елітній вечірці. Швидкоплинний роман почався в смс-переписці, а продовжився в подорожі до Монако. Здається, що Саакашвілі неодноразово пошкодував про цю інтрижку, адже Олена не стала приховувати їхні стосунки, а багато і з задоволенням коментувала їх в російських ЗМІ, ставши елементом путінської пропаганди. Крім подробиць інтимного життя з екс-президентом Грузії, Бурчак розповідала також що нібито зі слів Михайла, як вона його називає, різні політичні таємниці і про політиків інших країн. У тому числі і те, що Саакашвілі планує відправити у відставку Петра Порошенка.

   Катерина Рощенко (Харків)

24 жовтня 2017 року блогер Мирослав Олешко розповів своїм читачам, що, за інформацією з його надійних джерел, Михайло Саакашвілі зустрічається з 31-річною харків'янкою Катериною Рощенко.

З 20 на 21 жовтня Михайло Саакашвілі і Катерина Рощенко зняли номер у найдорожчому готелі Києва Fairmont, де їх і помітили. Номер зняли на ім'я помічниці Саакашвілі Дар'ї Чиж.

Слова блогера підтверджує присутність Дар'ї Чиж в друзях у Катерини Рощенко, Чиж активно лайка пости нової коханки Саакашвілі.

Коментар самого Михайла Саакашвілі, чому він живе з коханкою, а не з дружиною, почути не вдалося.

Після перевірки даних про реєстрацію номера на ім'я Дар'ї Чиж, а також кадрів з відеокамер в коридорах готелю, на яких Рощенко і Саакашвілі разом, журналісти чомусь до цієї теми не поверталися.

    Олена Лопес-Іванова (Дніпро)

Перед висилкою з України велелюбний Михайло Саакашвілі встиг знайти собі нову фаворитку, якою стала активістка його партії «Рух нових сил» з Дніпра Олена Лопес-Іванова. На ефектну блондинку він поклав око під час січневого візиту в Дніпро, і навіть особисто вирішив вручити їй партквиток.

На наступних після зустрічі з виборцями банкеті для партійних функціонерів Саакашвілі всіляко обхожував Олену, після чого запросив її до Києва «на партійне стажування». 4 лютого, після закінчення чергового «Маршу за майбутнє», на підведенні підсумків в ресторані «Мама Гочі», Саакашвілі вже не відходив від своєї обраниці і через деякий час вони вдвох покинули захід, поїхавши ночувати в квартиру політика.

Олена Іванова-Лопес – дружина одного з керівників «Руху нових сил» Дніпропетровщини Мігеля Лопеса. У Дніпрі Олена працює юристом, раніше також пробувала себе в ролі моделі.

Нагадаємо, що Михайло Саакашвілі офіційно одружений на голландці Сандрі Рулофс, яка активно займається благодійністю. Подружжя виховує двох синів – Едуарда і Ніколоза.