Зважаючи на різносторонню інформацію щодо такої постаті, як колишній Голова Національного банку України Сергій Арбузов, Валерій Карпунцов на своїй сторінці у ФБ написав хронологію щодо дій, які застосовуються до цього індивіда:

Надаю додатково інформацію про хід розслідування у кримінальному провадженні стосовно Арбузова С.Г., у зв'язку із інформаційними спекуляціями.

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України 07.05.2014 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості щодо привласнення чужого майна, шляхом зловживання своїм службовим становищем колишнім Головою Національного банку України Арбузовим С.Г.

19.05.14 складено повідомлення про підозру Арбузову С.Г. за ч. 5 ст. 191 КК України.

22.05.14 Арбузова С.Г. оголошено у розшук, після чого отримано дозвіл суду на його доставку в суд під вартою для обрання запобіжного заходу.

06.06.14 року Арбузова С.Г. оголошено у міжнародний розшук.

05.11.14 Апеляційним судом м. Києва у відношенні Арбузова С.Г. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Загальні відомості: орієнтовна сума збитків 220 млн. грн.

На території України органом досудового розслідування накладено арешт на поточні рахунки Арбузова С.Г. та його дружини (на рахунках у гривні 48,9 млн. грн., у Євро – біля 100 тис., у доларах США – понад 2,2 млн., у тому числі 9,7 млн. доларів США у цінних паперах).