Цього разу чиновниках тижня молоді депутатки у Верховні Раді, що стали "темними конячками"  VIII скликання.

Хто вони – наймалодші красуні уряду, до яких пильно прикута увага всіх ЗМІ


ognevich9

Злата Огневич – Радикальна Партія Олега Ляшка

28-річна киянка Інна Бордюг співає під псевдонімом Злата Огневич. Вона провела дитинство в Криму.

"Їй приписували близькі стосунки з Єгором Бенкендорфом, який раніше працював на телеканалі "Інтер". Коли Сергій Льовочкін очолив Адміністрацію президента Віктора Януковича, Бенкендорф очолив НТКУ, яка висувала Огневич на Євробачення. Також власників "Інтера" вважають спонсорами Ляшка".

Також співачці приписували стосунки з екс-міністром транспорту Миколою Рудьковським, вихідцем з Чернігівщини.

Мати Співачки Ганна Бордюг була директором кафе в Судаку, яке було зареєстровано на мешканку Чернігова Тетяну Савченко.

IMG_3337

Тетяна Донець – "Народний фронт"

34 роки, дніпропетровчанка, що переїхала в Київ. Мати депутата Наталія Донець була довіреною особою екс-прем'єр-міністра Павла Лазаренка, на них були оформлені частки в декількох компаніях, які тримали активи, поки Лазаренко сидів в американській в'язниці.

У свою чергу Лазаренко в 90-х створив партію "Громада".

"Світські хроніки відзначають, що Тетяна Донець зараз знаходиться в близьких відносинах з ще одним представником "Народного фронту" Денисом Дзензерським – сином дніпропетровського бізнесмена Віктора Дзензерського (акумулятори "Веста"), який, за словами Вікторії Сюмар, був одним з основних спонсорів партії Яценюка-Турчинова на цих виборах.

кошелева

Олена Кошелєва – Радикальна Партія Олега Ляшка

Олена Кошелєва – дочка директора "Харківського лікеро-горілчаного заводу" Володимира Кошелєва.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що завод належить компанії "Олімп" донецького бізнесмена Павла Климця, який раніше був нардепом від Партії регіонів, однак це не так.

"ХЛВЗ" насправді належить не Климцю, а фірмам "КФ Моноліт" і "ДТС Сталкер". Вони зареєстровані відповідно на жителів Макіївки Геннадія Ісакова і Лілію Орєхоу (дівоче прізвище Низамієва).

Мати Орєхова Нурфия Низамієва була співвласницею макіївського кафе "Лаватерія" (ТОВ "Десан"), а в 2008 році передала свою частку лондонській фірмі Ultratest Systems Limited. З цією фірмою пов'язаний Раджеш Кумар Сарайя. Інша його фірма "Стіл Монт Трейдинг" отримала контракт на постачання вугілля з ПАР в Україні".

Кошелєв став директором "ХЛВЗ" саме тоді, коли "Олімп" передав завод макіївчанам.

Кошелєв раніше також очолював ТОВ "Караванської завод кормових дріжджів" (Люботин), основним власником якого є харків'янин Анатолій Лесняк. Цей завод працює в кооперації з "Караванським спиртзаводом", що належить державному "Укрспирту".

Сама депутат раніше працювала адміністратором в ресторані Ciro's Pomodoro, який входить в мережу італійця Чіро Орсіні. Він відкривав ресторан у Харкові. Ресторан під такою назвою також відкрили дочка екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія і Шон Карр, який тоді ще був чоловіком Євгенії. Однак згодом вони продали цей заклад.

IMG_3193-2_433x433_1416217910

Вікторія Пташник – "Самопоміч"

Батьки нардепа Тетяна та Юрій Пташники мають торговельну фірму "Віпта".

У 2004-2006 роках очолювала юридичний відділ "Порто" Давида Жванії. Потім п'ять років робила кар'єру в юридичній фірмі "Спенсер і Кауфманн". Керівник фірми Валентин Загарія очолює Вищу кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України.

Крім того Загарія працював у юрфірмі "Шевченко, Дідковський і партнери", представник якої Ігор Шевченко призначений міністром екології та природних ресурсів.

pl_15.03.12_romanova

Анна Романова – "Самопоміч"

29-річна невістка голови Чернігівської облради Наталії Романової, яка займає цю посаду багато років.

У 2000-х займалася маркетингом у фірмі "Вена", яка продає будівельні матеріали. Власники фірми Сергій Семененко і Юрій Шуляк почали політичний проект "Громадська думка", який згодом перетворився в партію "Громадянська солідарність".

За підтримки цієї партії Анна Романова балотувалася в мери Чернігова, однак знялася перед голосуванням і стала заступником міського голови Олександра Соколова.

24014565

Олена Сотник – "Самопоміч"

Партнер Адвокатської групи "Солодко і партнери". У 2004 році займалася банкрутством заводу "Свема" (Шостка), який тоді очолював Юрій Чмирь – губернатор Сумщини, а в дні Майдану – заступник глави Адміністрації президента.

Сотник є доброю знайомою Анатолія Анеліна, бізнес-партнера Олександра Януковича і засновника ряду фірм, які в часи Януковича отримували мільярдні підряди в системі "Укрзалізниці".

Також Амелін досі значиться членом ДКЦПФР. Офіційно відомо, що Сотник і Амелін в 2012 році разом закінчили Українську школу політичних студій"

Також Амелін і Сотник разом давали вечерю в Оксфорді. Мало того вони обоє є експертами "Реанімаційного пакету реформ".

 

Джерело: Корупція.інфо

За матеріалами: Антикор