Генпрокурор України Віталій Ярема зустрівся із активістами Громадської організації «Всеукраїнське об'єднання «Автомайдан» та обговорив питання, що стосуються волонтерства і розслідування низки кримінальних проваджень.

Новину повідомляє прес-службу ГПУ, передає Корупція.інфо

Між Яремою та «автомайданівцями» відбувся конструктивний діалог, після якого Генпрокурор дав ряд необхідних доручень стосовно негайного прокурорського реагування. 

«Під час зустрічі були обговорені актуальні питання, зокрема хід розслідування кримінальних проваджень щодо голосування за «диктаторські закони» 16 січня 2014 року. Особлива увага під час зустрічі була приділена проблемам, які виникають у діяльності волонтерських організацій, особливо при проїзді через блокпости як в зоні АТО, так і на території інших областей. Так, за словами представників громадської організації, розповсюдженими є факти вимагання грошей за проїзд, теплих речей тощо», – розповіли у прес-службі. 

Додали, що після діалогу із представниками автомайдану керівники структурних підрозділів отримали відповідні доручення від Яреми з терміном виконання від 5 до 10 днів.