Президент Білорусії Олександр Лукашенко на зустрічі з Петром Порошенко пообіцяв надати Україні будь-яку допомогу.

«Якщо потрібно буде, я вам ще раніше сказав: треба буде від Білорусі щось – скажи, ми тобі за добу все зробимо, що ти попросиш», – передає слова Лукашенка агентство «Белта».

Білоруський президент підкреслив, що для нього «це не гра» не тільки через товарообігу між двома країнами, а й тому що Білорусь і Україна – «сусіди, рідні люди».

«Мені кажуть: ось Лукашенко там чогось боїться. Я не боюсь. Давайте це робити непублічно. Давайте взагалі нікому говорити нічого не будемо, а будемо робити таємно, але тільки, щоб був прогрес у цьому напрямку », – додав Лукашенко.

Петро Порошенко подякував своєму колезі за надання можливостей для діалогу контактної групи, а також «за чітку позицію щодо суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України», йдеться на офіційному сайті українського президента.

Глава держави також висловив сподівання, що Мінські зустрічі і їх інтенсивність вдасться відновити.

Нагадаємо, минулого тижня Лукашенко зажадав від білоруського уряду почати торговельні розрахунки з Росією в доларах і євро.

«Поставлено завдання торгувати не за рублі, а за долари, так як ми платимо за енергоресурси не в рублях, а в доларах. Це, до речі, недолік в роботі уряду. З Росією треба було давно працювати і вимагати з них, щоб вони нам теж платили в твердій валюті – в доларах або євро », – сказав Лукашенко.

 

 

 

Джерело: Нова газета