Москаль

Голова Луганської ОДА Генадій Москаль відвідав населений пункт Станиця Луганська. За його словами, в результаті тривалих обстрілів селища, які і досі не припинилися, інфраструктура практично повністю зруйнована.

Одним із дивом вцілівших об’єктів є пам’ятник Іллічу, який гордо височіє в Станиці. За переконанням Москаля, несправедливо, що на долю місцевого Вождя досі не випав жоден «Град»

Читати: Геннадій Москаль влаштував скандал у прямому ефірі (ВІДЕО)

Враженнями від поїздки Генадій Москаль поділився у соціальній мережі, передає Корупція.інфо

За словами голови Луганської ОДА, в Станиці Луганській залишилося цілими лише два об’єкти: райдержадміністрація і постамент Леніна.

«Наче заворожені якісь… Щодо РДА, то заперечень нема, але невже на Леніна не знайдеться жодного “Граду”, коли по сусідству майже все зруйноване??? Стільки ще Ленінів залишилося на Луганщині, що в одного могли б уже й поцілити чимось фугасним», – написав Москаль на своїй сторінці.

Також, враховуючи те, що Україною нині стрімко поширюється акція «ленінопаду», пан Москаль вирішив скористатися нагодою і сфотографуватися біля кам’яного вождя світового пролетаріату. 

Ставши біля пам’ятника, на Москаля нахлинули спогади з дитинства. Так, голова Луганської ОДА згадав вірш ужгородського поета Павла Чучки-молодшого “Ленін ай дітвак” (Ленін і дитина), написаний закарпатською говіркою.

Читати: Москаль потрапив під обстріл у Кримському

«На Західній Україні зрозуміють, про що мова, а інші, думаю, здогадаються», – додав Москаль.

"Ко тото на ня позерать
з обращати на стіні?
То Ілліч, наш апо Ленін,
вун такий близький мені. 
Научив мене любити
революцію, Москву,
указав ми путь до щастя
(я по ньому фурт йду).
Написав грубезні книги,
абим їх напамнять знав,
у діточум моюм серцю
мавзолей собі склепав…"

Нагадаємо, раніше жителі населених пунктів Троїцьке та Чернухино, які розташовані неподалік від Дебальцевого, отримали гуманітарну допомогу. Про це повідомив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

"Разом із Генштабом та керівництвом Збройних сил безпосередньо на місці поблизу Дебальцевого нам вдалося знайти вихід із ситуації й доставити гуманітарний вантаж (продукти харчування) у Троїцьке та Чорнухіне. Доступ до обох селищ хоч і сильно затруднений, але відкритий", – зазначив Москаль.

 

209

 

Джерело: Преса України