Міський бюджет – це спеціальний рахунок, на якому акумулюються усі кошти, які необхідні  для забезпечення потреб мешканців міста.

Будь-який орган місцевого самоврядування, в першу чергу зобов’язаний належним чином забезпечити комфортні умови проживання для жителів та гостей міста. Аби створити такі умови, необхідно мати ресурси для їх забезпечення.

Міський бюджет є так званим гаманцем, за допомогою якого забезпечується належне функціонування органів місцевого самоврядування та життєдіяльність кожного міста.

На данях Львівська мерія повинна сформувати міський бюджет на 2015 рік.

Цей бюджет має охопити усі видатки, які необхідні для належного функціонування усіх структур міста.

Команді інформаційного агенства «Крупція Інфо», вдалось отримати досить цікавий документ – пропозиції до проекту загального фонду міського бюджету м. Львова на 2015 рік. У цих пропозиціях є різного роду видатки з міського бюджету.

Однак, ми не можемо залишити поза Вашою увагою досить цікаві видатки мерії такі, як:

За №4 інші видатки на соціальний захист населення у т.ч. видатки на виконання депутат. повноважень – 18 235,0;За №6 інші програми соціального захисту неповнолітніх – 110,0;

За №17 інші заходи та заклади 2 224,0;

За №22 інші видатки 713,0;

І це лише частина того, що Львівська мерія планує затвердити, в якості необхідних витрат.

Підсумувавши так звані інші видатки у сумі вийде досить кругленька сума грошей, проте немає жодних документів, які б свідчили на що саме підуть ці гроші і що ж це за такі дивні ці «інші видатки».

Львівський бюджет

 

 ІА Корупція Інфо