трамвай

На програму оновлення рухомого складу в містах України буде виділено 100 млн грн. Цих коштів вистачить на закупівлю нових трамваїв українського виробництва для Києва, Одеси, Львова та Маріуполя. Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер на семінарі з розвитку міського громадського транспорту, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Сто мільйонів гривень – це лише 30% запланованої субвенції, – уточнив Шульмейстер. – На цьому тижні ми провели зустрічі з виробниками трамваїв, і я впевнений, що вже в липні ми запустимо цю програму, і до кінця року зможемо збільшити кількість нових трамваїв у цих чотирьох містах".

Заступник міністра переконаний, що сьогодні в Україні є всі умови для розвитку електричного транспорту. "На сьогодні орієнтовний кредитний портфель за заявками українських міст становить близько 600 млн євро. Міністерство інфраструктури досягло домовленостей з Європейським інвестиційним банком про фінансування цього портфеля на 50%. Також ми ведемо домовленістю зі Світовим банком та ЄБРР про фінансування решти 50%", – розповів Шульмейстер.