Громадянин Росії, співробітник ФСБ РФ Ілля Богданов, який з початку липня воює за українців проти російських військ, може бути екстрадований з країни.

Про неможливість отримати українське громадянство Богданов повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук, новину передає «Преса України».

«Тільки що дізнався, що адміністрація президента Порошенко скасувала своє попереднє рішення і громадянство мені не дають. А в Київ мене викликають для можливої екстрадиції до Ху@ла. Ось такий новорічний сюрприз. Виїхати з фронту мені нікуди, так що у мене є пару варіантів з одним правда фіналом. Живим не візьмете», – пише бойовий офіцер.Варто зазначити, що про щирість намірів російського кадрового офіцера повідомляв влітку народний депутат, керівник інформаційного управління Національної гвардії Юрій Стець. Відповідні служби перевірили достовірність документів і справжнє підґрунтя дій росіянина і переконалися в їх чесності. Останнім часом Ілля Богданов знаходився на передньому краї бойових дій і захищав позиції української армії в районі Пісок, поблизу донецького аеропорту в рядах одного з добровольчих батальйонів.

Згідно із заявою Богданова, повертатися в «совкову» Росію він не планує, тим більше, що зараз на нього порушені кримінальні справи за статтями за державну зраду і найманство.‡агрузка...