Генпрокурор пообіцяв повернути викрадені поплічниками Януковича гроші. УНІАН ГПУ заочно засудила понад 20 поплічників Януковича і хоче повернути викрадені ними гроші Генеральна прокуратура України заочно засудила 22 осіб, які причетні до зв'язків з екс-президентом України Віктором Януковичем.

 "Ті посадові особи – і Янукович, і його прибічники, які чинили злочини проти людяності – вони перебувають в Російській Федерації – затримати їх сьогодні дуже важко. Тому законодавець прийняв рішення про заочне засудження, яке дасть можливість нам визначати винуватість чи невинуватість тих людей, які сьогодні оголошені в розшук, – а це 22 особи із числа прибічників Януковича. І визнати, показати всьому світу, що вони вчинили цей злочин. І повернути українські кошти, які були викрадені з бюджету і сьогодні знаходяться на рахунках високопосадовців уряду Азарова-Януковича", – наголосив генпрокурор. За словами Яреми, таким чином Україна зможе повернути вивезені гроші, які перебувають на рахунках у поплічників Януковича.

"На банківських рахунках в Україні знаходиться 1 мільярд 800 мільйонів доларів. 6 мільярдів гривень. За кордоном – це і в країнах Прибалтики та Швейцарській конфедерації знаходиться близько 1,5 мільярда доларів, швейцарських франків, євро. Це кошти, які вивезені з України, і вони заарештовані за нашим поданням. Я сподіваюсь, що після винесення вироку судами по заочному засудженню ми обов'язково ці кошти повернемо", – зазначив Ярема. Нагадаємо, раніше Ярема розповів, що майже 35 мільярдів гривень Януковича і його соратників заарештовані.

 

 

джерело: ТСН